بازدید سرزده شهردار خشکبیجار شهرستان رشت از بخش رودبنه شهرستان لاهیجان!

بازدید سرزده شهردار خشکبیجار شهرستان رشت از بخش رودبنه شهرستان لاهیجان!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، چند روز قبل بود که صدرالله فرخی شهردار خشکبیجار که البته برادر رسول فرخی میکال نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل و همچنین نماینده معین شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز می‌باشد به همراه رئیس کمیته امداد و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از یک مورد که در بخش رودبنه شهرستان لاهیجان دچار حریق شده بود بازدید سرزده به عمل آورد.

برادر نماینده لاهیجان و سیاهکل از بخش رودبنه شهرداری خشکبیجار شهردار رسول فرخی صدرالدین فرخی 3 - بازدید سرزده شهردار خشکبیجار شهرستان رشت از بخش رودبنه شهرستان لاهیجان!

نکته عجیب در خصوص این بازدید حضور شهردار خشکبیجار خارج از محل خدمت خود است، آن‌هم به‌عنوان نماینده برادر خود! برادری که خود نماینده مردمی است که بر اساس قانون نمی‌تواند اختیارات خود را به فرد دیگری واگذار کند. رسول فرخی که خود به‌عنوان قانون‌گذار باید در مجلس شورای اسلامی فعالیت کند، احتمالاً از قانون بی‌خبر است و نمی‌داند که نمایندگی مردم در مجلس و شوراهای اسلامی قائم به فرد است و نمی‌توان فردی دیگر را به‌عنوان نماینده معرفی کرد.

برادر نماینده لاهیجان و سیاهکل از بخش رودبنه شهرداری خشکبیجار شهردار رسول فرخی صدرالدین فرخی 2 - بازدید سرزده شهردار خشکبیجار شهرستان رشت از بخش رودبنه شهرستان لاهیجان!

در چنین شرایطی انتظار می‌رود فرماندار شهرستان رشت تذکری جدی به شهردار خشکبیجار داده و نسبت به رفتار خارج از مسئولیت او تذکر لازم را ارائه کند.

گفتنی است فرخی همان فردی است که پس از قطع برق شهرداری خشکبیجار اقدام به انسداد مسیر ورودی اداره برق خشکبیجار کرد و البته پس‌ازاین اتفاق در پیامی بابت اقدام خود عذرخواهی کرد!