بازدید معاون استاندار گیلان از جاده رانشی سندس رودبار در پی جاری شدن سیل اخیر؛

بازدید معاون استاندار گیلان از جاده رانشی سندس رودبار

به گزارش رشت۲۰-در پی جاری شدن سیل اخیر و طغیان رودخانه سیاهرود معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار و نماینده رودبار و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران رودبار از جاده سندس در محور ارتباطی توتکابن – بره سر منطقه بازدید کردند.

در این بازدید پس از بررسی های میدانی، علی اوسط اکبری مقدم از صدور دستورها و هماهنگی های لازم برای مطالعات جهت رفع این مشکل خبر داد.

همچنین در پی جاری شدن سیل اخیر و طغیان رودخانه شاهرود، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان از این منطقه بازدید کرد و با بیان اینکه جاری شدن سیل و طغیان رودخانه شاهرود برای نیروگاه شهید بهشتی لوشان مخاطره انگیز است، دستورهای لازم برای انجام مطالعات و شروع عملیات اجرایی رفع مشکلات مرتبط را صادر کرد.

وی به دنبال جاری شدن سیل و تخریب پل کنار گذر لوشان به طارم، از این منطقه نیز بازدید و دستورهای لازم برای انجام مطالعات و شروع عملیات اجرایی رفع مشکل این پل در حوزه جغرافیایی گیلان را صادر کرد.

شهرستان رودبار با چهار بخش مرکزی، رحمت آباد، عمارلو و خورگام و هفت شهر رودبار، منجیل، لوشان، رستم آباد، جیرنده، بره سر، توتکابن و ۱۷۴ روستای دارای سکنه در ۶۷ کیلومتری جنوب مرکز گیلان واقع است.