بازیکنان سپیدرود از دقیقه ۵۰ بازی به بعد خسته شدند علیرضا امامی‌فر، مربی سپیدرود رشت

بازیکنان سپیدرود از دقیقه ۵۰ بازی به بعد خسته شدند

مربی سپیدرود رشت با اشاره به افت شدید بدنی بازیکنان سپیدرود از دقیقه ۵۰ بازی به بعد، گفت: بازیکنان دقایقی از بازی بدلیل خستگی خون به مغزشان نمی‌رسید اما با فداکاری به کار خود ادامه دادند..

به گزارش رشت۲۰؛ سرمربیان سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران حضور یافتند.

پائلو سرجو، سرمربی صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل سپیدرود رشت با بیان اینکه سه امتیاز بازی را می‌خواستیم که به آن نرسیدیم، گفت: بازی بسیار پربرخودی بود و بدشناس نیز بودیم زیرا سه موقعیت تک به تک داشتیم که استفاده نکردیم.

وی با بیان اینکه تمامی بازیکنان ما قوی بازی کردند، اظهار داشت: از وضعیت فعلی حال شهاب گردان اطلاعی ندارم و فردا مشخص می‌شود که وضعیت مصدومیت او چگونه است.

 

بازیکنان سپیدرود از دقیقه ۵۰ بازی به بعد خسته شدند

علیرضا امامی‌فر، مربی سپیدرود رشت که نام او در سازمان لیگ به عنوان سرمربی ثبت شده در کنفرانس خبری پس از بازی با صنعت نفت آبادان ضمن تبریک عید غدیرخم، اظهار داشت: باعث افتخار است که در کنار سپیدرود هستم و امیدوارم جایگاه فوتبال گیلان را ارتقاء دهیم.

وی با اشاره مشکلات عدیده تیم سپیدرود رشت، تصریح کرد: ما باید روحیه جنگندگی و شکست‌ناپذیری خودمان را کسب کنیم.

مربی سپیدرود رشت با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم در تعطیلات تمرینات خوبی داشته باشیم، گفت: تمام تلاش ما این است که وضعیت تیم را به شرایط خوبی برسانیم.

امامی‌فر همچنین ادامه داد: از تمامی بازیکنان تشکر می‌کنم که با تمام وجود خود برای تیم تلاش کردند.

وی با بیان اینکه نیاز داریم چند بازیکن جدید جذب کنیم، تصریح کرد: باید بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم که بتوانند به ما کمک کنند.

مربی سپیدرود رشت با اشاره به افت شدید بدنی بازیکنان سپیدرود از دقیقه ۵۰ بازی به بعد، گفت: بازیکنان دقایقی از بازی بدلیل خستگی خون به مغزشان نمی‌رسید اما با فداکاری به کار خود ادامه دادند.

امامی‌فر در پایان گفت: تیم نفت تیم بسیار خوبی است و در آینده از این تیم بیشتر خواهیم شنید.