بازی های سپیدرود پخش زنده خواهد شد/ داماش و ملوان درخواست دهند مدیر رسانه فوتبال گیلان:

بازی های سپیدرود پخش زنده خواهد شد/ داماش و ملوان درخواست دهند

به گزارش رشت۲۰– با اعلام مدیر رسانه فوتبال استان دیدارهای خانگی تیم فوتبال باشگاه سپیدرود رشت به صورت مستقیم از سیمای مرکز گیلان شبکه باران پخش خواهد شد.

تبلیغات محیطی 98 2 800x600 2 - بازی های سپیدرود پخش زنده خواهد شد/ داماش و ملوان درخواست دهند

طی امضای قراردادی بین هیات فوتبال گیلان ، اسپانسر (تبلیغات محیطی) و سیمای مرکز گیلان(شبکه باران) ، بازی های سپیدرود از اولین دیدار خانگی که روز شنبه در مصاف با آلومینیوم اراک خواهد بود به صورت زنده پخش می شود.

 

وهابی گفت ; با توجه به حضور سه تیم پرطرفدار ملوان ،سپیدرود و داماش در لیگ یک کشور و لزوم پخش زنده بازی ها برای هوادران پرشور فوتبال گیلان ، هیات فوتبال استان گیلان با کسب مجوز از سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال برای بستن قرارداد تبلیغات محیطی ، تلویزیونی وتشکیل جلسه ای با حضور مدیران عامل هر سه باشگاه در راستای بررسی چگونگی رفع موانع مالی و هماهنگی های قانونی اقدام به پخش زنده بازیها نمود.

 

وی افزود; تا کنون با هماهنگی مدیر عامل باشگاه سپیدرود رشت بازی های این تیم پخش خواهد شد و در صورت درخواست باشگاه های ملوان و داماش دیدار های خانگی این تیم ها نیز پخش می گردد.

 

پیش از این الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان با حضور در صدا وسیمای مرکز گیلان و جلسه ای با محمد باقر باقرزاده هماهنگی ها لازم برای پخش زنده بازی های تیم های گیلانی در لیگ یک را انجام داده بود.