بانوان ملوان بندر انزلی با دَبِل سارا قمی پیروز شدند با حضور 5 هزار هوادار عاشق در انزلی:

بانوان ملوان بندر انزلی با دَبِل سارا قمی پیروز شدند

به گزارش رشت۲۰-از هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر بانوان کشور از ساعت ۲۱ عصر روز پنجشنبه دوم خرداد ماه تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی میزبان تیم فوتبال همیاری ارومیه بود که در پایان موفق شد با نتیجه دو بر صفر میهمان خود را شکست دهد.


گلهای تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در این دیدار توسط سارا قمی ( ۲ گل ) به ثمر رسید.

ترکیب تیم فوتبال ملوان:

رها یزدانی، مونا ثریابین، مژده وثوق، سمیرا قاشیه، الهام عبدالرحمانی، معصومه حسرتی، مهسا پورمحمدیان، سپیده نزهتی، افسانه اقبال، مریم ایران‌دوست و سارا قمی.
کادر فنی : مینا قنبرزاده ( سرپرست ) – مریم ایراندوست ( سرمربی ) – مژده ایراندوست ( مربی ) – نیوشا رشیدی ( بدنساز ) – جمیله ایراندوست ( پزشکیار )

این دیدار در حضور بیش از ۵ هزار نفر از هواداران عاشق تیم فوتبال ملوان ، زیر نور پروژکتورهای ورزشگاه پیر تختی بندر انزلی برگزار شد.
شاگردان ایران‌دوست در نیمه نخست هرچه زدند به دربسته خورد و دیدار دو تیم در این نیمه با تساوی بدون گل خاتمه یافت، دیداری که تحت تأثیر رکوردشکنی هواداران ملوانی از شور و هیجان بالایی برخوردار بود و فرهنگ غنی بانوان انزلیچی را به رخ کشید.

ملوانان در نیمه دوم با دبل سارا قمی در دقایق ۴۷ و ۷۵ موفق شدند حریف خود را با شکست بدرقه کنند، افسانه اقبال سازنده هر دو گل ملوانان بود، در این نیمه سمانه قاشیه جایگزین ایران‌دوست، پگاه نوری جایگزین ثریابین و شهناز عباسی جایگزین پورمحمدیان شد.

جمع امتیازات قوهای سپید با کسب این پیروزی به عدد ۳۰ رسیده و در مکان ششم جدول جای گرفتند، فاصله ملوانان با تیم‌های چهارم و پنجم جدول به سه امتیاز کاهش یافت و این تیم در هفته‌های آتی با امید بیشتری برای جهش در جدول رده‌بندی می‌جنگد.
سارا قمی از تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی با ۳۰ گل زده در جایگاه دوم گلزنان لیگ برتر بانوان قرار دارد.

نتایج سایر دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان:

سپیدار قائم‌شهر ۰ – راهیان ملل مریوان ۵

شهرداری سیرجان ۶ – پارس جنوبی بوشهر ۰

آذرخش تهران ۱ – ۱۱ شهرداری بم

زاگرس شیراز ۱ – پالایش گاز ایلام ۰

سپاهان اصفهان ۲ – ذوب‌آهن اصفهان ۱

تیم فوتبال شهرداری بم با کسب ۴۹ امتیاز صدرنشین لیگ برتر بوده و شهرداری سیرجان با کسب ۴۲ امتیاز، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده این تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر بانوان است.

تهیه گزارش و عکس : فاطمه کبیری