باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود کوچکی نژاد در بازدید از سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهری شهرداری رشت:

باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت، روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با ریاست، معاونین و مدیران سازمان و معتمدین برخی از خطوط ناوگان تاکسیرانی شهر رشت دیدار و گفتگو نمود.

محبتی جبار کوچکی نژاد - باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود

در این دیدار جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر و تبریک انتصاب محمد محبتی به‌عنوان ریاست جدید سازمان گفت: مدیریت جدید سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر جوان پرتلاشی است که همیشه سعی نموده در هر جایگاهی پر اثر باشد و همیشه تلاش‌های بی‌وقفه‌ای در زمینه‌های مختلف نموده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایشان مدیر پروژه حمل‌ونقل ریلی بوده و در آن خصوص بسیار پیگیر بوده و به نتایج مطلوبی در این راستا دست یافته‌اند.

0 - باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود

کوچکی نژاد افزود: سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر نیز سازمان بسیار بزرگی است که فعالیت‌های گسترده‌ای را در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان انجام می‌دهند و نیاز به جدیت و تلاش‌های مثمر ثمر دارد که قطعاً با حضور مدیریت جدید در این سازمان نتایج بسیار مطلوبی را مشاهده خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: باید به حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی و نیازهای آنان در بخش‌های گوناگون نظیر خدمات رفاهی و لوازم‌یدکی و غیره توجه ویژه‌ای شود.

همچنین گفت: با همدلی و همراهی و تلاش کلیه مسئولین در دستگاه‌های اجرایی مربوطه می‌بایست نسبت به حمایت از رانندگان تاکسی اقدام گردد که تمامی تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم بست.

1 - باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود

در پایان نیز با بیان اینکه شغل تاکسیرانی صبر و تلاش و تحمل بسیاری را طلب می‌کند بیان داشت: از زحمات تک‌تک عزیزان تشکر می‌کنم و در پناه خداوند متعال آرزوی توفیق و سربلندی را برای این عزیزان دارم.

کوچکی نژاد محمد محبتی - باید به نیازهای حوزه ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی و رانندگان تاکسی توجه ویژه‌ای شود

محمد محبتی ریاست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت نیز در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و حسن نظر جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس نسبت به حوزه حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری گفت: ما و مجموعه پرسنلی این سازمان تمامی تلاش خود را خواهیم نمود تا با پیگیری‌های مجدانه و تعامل و همکاری با مجموعه مدیریت شهری و تمامی مسئولین و دستگاه‌های اجرایی زمینه‌های رفاه و ارائه خدمات به رانندگان ناوگان حمل‌ونقل عمومی تاکسیرانی را فراهم نماییم.