باید دنبال نگاهی جدید در عرصه مدیریت کشور و مجلس شورای اسلامی باشیم/ مردم قطعاً این عدم موفقیت را تکرار نخواهند کرد

باید دنبال نگاهی جدید در عرصه مدیریت کشور و مجلس شورای اسلامی باشیم/ مردم قطعاً این عدم موفقیت را تکرار نخواهند کرد

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، سردار سید علی آقازاده دافساری پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰ در خصوص پیش‌بینی خود از حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی، گفت: مردم تحت تأثیر رفتار و اقدامات مسئولین اجرایی قرار دارند و عملکرد مسئولین اجرایی در حضور و رضایتمندی مردم تأثیر دارد، اما مردم نشان دادند که به‌نظام و انقلاب وفادارند و در تعیین سرنوشت خودشان بسیار حساس بوده و معمولاً حضوری بسیار فعال دارند.

وی ادامه داد: قطعاً آن چیزی که باعث نگرانی مردم شده است مسئله کارآمدی مدیریت امروز در سطح کشور است و مردم گلایه‌هایی که از مدیران و سیستم اجرایی دارند به‌حق است. این شأن مردم ما نیست که چنین مدیریتی در جامعه و کشور حاکم باشد که به مردم بی‌احترامی و به مشکلات مردم بی‌توجه شود و درنتیجه مشکلات هر روز بیشتر از روز قبل باشد.

نماینده اسبق مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: آن چیزی که مجلس و دولت باید در جامعه خدمات اجرایی بدهند را نمی‌بینیم؛ بنابراین باید دنبال نگاهی جدید در عرصه مدیریت کشور و مجلس شورای اسلامی باشیم.

سردار آقازاده در خصوص همراهی بیش از اندازه مجلس دهم با دولت و پیش‌بینی خود از انتخاب مردم در نمایندگان مجلس یازدهم، اذعان داشت: با توجه به شرایط سخت و سوء مدیریت سال‌های اخیر مردم به‌اندازه کافی به ضعف‌ها پی برده و شناختی دقیق داشته و مردم قطعاً این عدم موفقیت را تکرار نخواهند کرد و مجلس یازدهم را مجلسی کارآمدتر، بهتر و انقلابی خواهیم داشت.

وی در خصوص حضور در لیست انتخاباتی اصولگرایان، اظهار داشت: حضور در لیست به سازوکارهای مقطعی بستگی دارد و در حال حاضر هرکس در حال انجام کار خودش است و ما نیز مسیر خود را در حال ادامه دادن هستیم.