با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند

با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند

این نخستین بار بود که شهروندان و همه مسولان ارشد شهرستان در کنار هم به تماشای یک مسابقه ملی نشستند.

photo 2018 06 16 01 13 35 1024x682 300x200 - با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند

به گزارش رشت۲۰ ؛ مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در مراسم جشن عید سعید فطر که همراه با پخش مسابقه فوتبال ایران و مراکش در جام جهانی همراه بود، گفت: با درخواست شهرداری لاهیجان و دستور دکتر سالاری استاندار گیلان و همراهی فرماندار و شورای تأمین شهرستان مراسم جشن عید سعید فطر و پخش مسابقه فوتبال در فضای باز حاشیه استخر و بلوار خلیج فارس با حضور گستره مردم برگزار می شود.

وی افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری لاهیجان برای افزایش نشاط و شادی شهروندان لاهیجان و مسافران نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اقدام خواهند کرد تا بتوانیم رضایت مردم فهیم شهرمان را جلب کنیم.

در جشن عید سعید فطر، امام جمعه شهرستان، نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری، اعضای شورای تأمین، فرمانده سپاه ، فرمانده نیروی انتظامی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار لاهیجان، رییس راهور ،جمعی از مدیران ادارات به همراه بیش از هشت هزار نفر از شهروندان به تماشای پیروزی غرور آفرین ملی پوشان فوتبال ایران برابر  مراکش نشستند.

این مسابقه در فضایی بسیار شاد و آرامش برگزار شد و شهروندان با برپایی جشن و مراسم نورافشانی آسمان لاهیجان در روز عید سعید فطر به همراه مسئولان شهرستان به شادی پرداختند و پس از پایان بازی با آرامش به منازل خود بازگشتند.

مسعود کاظمی شهردار لاهیجان به همراه مدیران و کارکنان شهرداری و اعضای شورای شهر از چند روز مانده به این مسابقه و به صورت شبانه روزی تدارکات لازم را اندیشیدند و با پشتیبانی اعضای شورای تأمین همه شرایط فراهم شد تا این تجربه موفق برای نخستین بار در سطح استان و شاید کشور به ثبت برسد.

شهروندان لاهیجان و مسافران در پایان مسابقه از عملکرد شهردار و مسئولان شهرستان قدردانی کردند.

اجرای موسیقی، نمایش استندآپ کمدی، نورافشانی آسمان با همراه حضور مجریان صدا و سیما و کارشناسی فوتبال و پخش کلیپ عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری از دیگر بخش های این برنامه بود.

photo 2018 06 16 01 13 22 300x169 - با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند

photo 2018 06 16 01 13 27 300x200 - با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند photo 2018 06 16 01 13 35 300x200 - با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند photo 2018 06 16 01 13 39 300x200 - با ابتکار شورای شهر و شهرداری لاهیجان صورت گرفت؛ مردم لاهیجان فوتبال را در اجتماع هشت هزار نفری با هم تماشا کردند