با دستور شهردار طرح نهضت ترمیم آسفالت از اولین ساعات انتصاب به عنوان رئیس سازمان آغاز شده است رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری رشت خبر داد:

با دستور شهردار طرح نهضت ترمیم آسفالت از اولین ساعات انتصاب به عنوان رئیس سازمان آغاز شده است

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره، میثم حرفت خواه رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری رشت با بیان اینکه با دستور شهردار رشت نهضت ترمیم آسفالت معابر سطح شهر رشت از نخستین ساعات حضور در سمت ریاست سازمان آغاز شده است، گفت: در تلاش هستیم با توجه به اینکه فصل بارش فرارسیده است، مشکلات نقاط مختلف شهر رشت که دچار مشکل آسفالت است را در طرح نهضت ترمیم آسفالت، بر طرف کنیم.

حرفت خواه همچنین با بیان اینکه اقدامات عملی برای نهضت ترمیم آسفالت آغاز شده است از ترمیم آسفالت محدوده آج بیشه به کوی امام رضا خبر داد.

وی همچنین اظهار داشت: روند روزانه آسفالت در سطح شهر به جز روزهای بارانی انجام خواهد شد و متعهد هستیم تا در گزارشی یک ماهه، شرح عملکرد سازمان را به شهروندان ارائه دهیم.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری رشت تصریح کرد: در روزهای گذشته تمامی تلاش خود را برای راه اندازی مجدد تجهیزات در اختیار سازمان عمران جهت بالا بردن کیفیت خدمت ارائه شده به شهروندان انجام داده ایم و به زودی از تمامی توان سخت افزاری سازمان به طور کامل بهره خواهیم برد.

مشاهده ویدئو