با هدف حمایت های بیشتر از ارتش سرخ گیلان؛ باشگاه فرهنگی ورزشی در شهرداری رشت تاسیس می شود

با هدف حمایت های بیشتر از ارتش سرخ گیلان؛ باشگاه فرهنگی ورزشی در شهرداری رشت تاسیس می شود

باشگاه فرهنگی ورزشی در شهرداری رشت با هدف پرورش استعدادها در بعد قهرمانی گامی در راستای حمایت های بیشتر از سپیدرود تاسیس می شود.

سپیدرود-91-2

  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، این باشگاه با هدف فعالیت در زمینه علوم و فنون و رشته های مختلف ورزشی اعم از فوتبال, والبیال, فوتسال و…. و فعالیت های فرهنگی از جمله گرایش نسل جوان به ورزش, جشن های ملی مراسم ها و مناسبت ها و… در جهت رشد و پرورش استعدادهای ورزشی در بعد قهرمانی تاسیس می گردد.

گفتنی است که مرکز اصلی موسسه شهر رشت در باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رشت واقع در تقاطع غیر همسطح میدان انتظام سالن ورزشی آتش نشانی  می باشد.

سرمایه موسسه و سایر کمک های نقدی و غیر نقدی  ازطرف شهرداری رشت تامین و پس از تعیین و انتخاب مدیرعامل باشگاه تصمیم گیری نهایی در مورد باشگاه , تلاش در جذب و جمع آوری کمک های مالی برای باشگاه و رسیدگی به تخلفات مدیرعامل در حیطه وظایف هیئت مدیره خواهد بود.

لازم به ذکر  است در صورت خرید باشگاه سپیدرود با حفظ هویت و نام این باشگاه ، حمایت های مالی از طریق این  باشگاه خواهد بود  و تمامی  فعالیت های آن تحت الشعاع وظایف و فعالیت های باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری خواهد بود.