بجای شورا در وزارت کشور بدنبال نامه شهردار شدن جذب باشید!

بجای شورا در وزارت کشور بدنبال نامه شهردار شدن جذب باشید!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، امروز ۱۸ بهمن‌ماه است! درست ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و باز ماجرای روستایی که سه ماه پس از انقلاب هنوز نمی‌دانستند شاه معزول از کشور فرار کرده است این بار در رشت تکرار شده است!

در شرایطی که ساعاتی پیش حکم شهردار شدن حجت جذب توسط رحمانی فضلی وزیر کشور به امضا رسید و خبر آن در رسانه‌ها منتشر شد خبرگزاری تسنیم در اقدامی شتاب‌زده و غیرحرفه‌ای بدون آنکه خبر منتشرشده در رسانه‌ها را تا انتها بخواند اقدام به مصاحبه با سخنگوی شورای شهر رشت و مدیر روابط عمومی شهرداری رشت نمود و بحث شهردار شدن حجت جذب را شایعه عنوان کرد.

 

این اقدام البته مورد استقبال برخی از افراد خاص نیز قرار گرفت تا آن‌ها نیز با این خیال که امضای حکم جذب شایعه بوده به شادمانی‌های خود بپردازند اما آن‌ها نیز همان دست افراد غیرحرفه‌ای بوده‌اند که خبر منتشرشده را به‌صورت کامل نخوانده و نفهمیده‌اند! در این خبر که در رسانه‌ها منتشرشده بود تأکید شد که حکم شهردار رشت توسط وزیر کشور امضا شده است و حرفی از ابلاغ آن به استانداری و شورای شهر رشت به میان نیامده است.

 

گفتنی است روز چهارشنبه حکم حجت جذب پس از تعطیلات و برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ابلاغ شده و احتمالاً روز پنجشنبه هفته آتی مراسم معارفه وی برگزار خواهد شد.