برای ایجاد خانه ورزش‌های رزمی گیلان اقدامات خوبی صورت گرفته است رئیس هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان؛

برای ایجاد خانه ورزش‌های رزمی گیلان اقدامات خوبی صورت گرفته است

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان، مسعود علیپور در این نشست ضمن عرض خیرمقدم به ریاست فدراسیون اظهار داشت: دغدغه‌ی همه ما توسعه ورزش در جامعه است و بنده و سایر همکاران از زمان حضور در هیئت تمامی تلاش خود را به خرج می‌دهیم تا در راستای ارتقای ورزش‌های رزمی کوتاهی صورت نگیرد.

علیپور - برای ایجاد خانه ورزش‌های رزمی گیلان اقدامات خوبی صورت گرفته است

وی افزود: فدراسیون ورزش‌های رزمی یکی از فدراسیون‌های فعال در کشور است و در هر دوره از تغییرات در فدراسیون، گیلانیان کرسی‌های خوبی داشته‌اند و این امر کمک به توسعه و گسترش ورزش‌های رزمی در استان خواهد کرد.

علیپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز از وجود جناب آقای دارا حکیمی در بخش شورای عالی فنی فدراسیون بهره‌گیری شده است که این امر نشان از توجه ریاست محترم فدراسیون به پیشکسوتان و ورزشکاران رزمی گیلان دارد.

وی با اشاره به بحث ایجاد خانه رزمی در گیلان عنوان کرد: پیگیری‌هایی صورت گرفته تا مکانی برای گردهمایی و تجمع ورزشکاران رزمی استان فراهم شود و هیئت گیلان به فکر ایجاد خانه ورزش‌های رزمی است و مساعدت‌های خوبی از سوی مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان انجام‌شده که انشا الله اتفاقات خوبی نیز در این زمینه رقم خواهد خورد.

علیپور گفت: سرکار خانم بخشی نگاه مثبتی به ورزش‌های رزمی دارند و برای خانه رزمی اقدامات خوبی انجام‌شده تا بتوانیم مجموعه‌ای در اختیار داشته باشیم که ورزشکاران و مربیان این رشته‌ها فعالیت خود را در آنجا ادامه دهند.

وی افزود: کمیته‌های استعدادیابی و همگانی هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان بیشتر از پیش تقویت شده است تا استعدادهای نونهالان و نوجوانان کشف شود.

وی در پایان از پیگیری‌های مجددانه ریاست فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.