برای کسانی که صدمات جبران ناپذیری به پوشش زدند پرونده قضایی تشکیل می‌شود رئیس کل دادگستری گیلان در بازدید از کارخانه پوشش؛

برای کسانی که صدمات جبران ناپذیری به پوشش زدند پرونده قضایی تشکیل می‌شود

به گزارش رشت۲۰؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان صبح امروز از دو کارخانه پوشش و شرکت آرین مریم بازدید کرد.

پوشش 990709 5 - برای کسانی که صدمات جبران ناپذیری به پوشش زدند پرونده قضایی تشکیل می‌شود

رئیس کل دادگستری گیلان در بازدید از کارخانه پوشش ضمن ابراز تاسف از وضعیت فعلی این کارخانه، لطمات وارده به آن را حاصل واگذاری بی ضابطه و سوء مدیریت و اهمال سرمایه گذاران و مدیران قبلی این شرکت دانست و تصریح کرد: برای کسانی که با ترک فعل و اهمال در انجام وظایف خود سبب وارد آمدن صدمات جبران ناپذیر به اموال و دارایی این کارخانه و اخلال در نظام تولید شده‌اند پرونده قضایی تشکیل می‌شود.

رئیس کل دادگستری گیلان ضمن اعلام حمایت قضایی برای از سر گیری تولید در کارخانه پوشش، از مدیران فعلی این کارخانه خواست تا در مدت یکماه، طرح بازسازی خط تولید این شرکت را با امکانات و دستگاه های موجود، تهیه و ارائه نمایند.

حجت‌الاسلام خلیلی همچنین در بازدید از شرکت تولید ام دی اف آرین مریم، ضمن ابراز خرسندی از رونق تولید در این کارخانه گفت: لازم است دغدغه مدیران این شرکت در خصوص تامین مواد اولیه هرچه سریعتر مرتفع شود.

وی با بیان اینکه تقویت زارعت چوب در استان گیلان ضمن تامین مواد اولیه کارخانجات سبب حفظ جنگل ها نیز خواهد شد اظهار داشت: حمایت و تشویق مردم به کاشت درخت و زارعت چوب موجب درآمدزایی برای روستائیان و افزایش تولید و اشتغال در صنایع وابسته در استان گیلان خواهد شد.