برای کسب ۳ امتیاز مقابل داماش به گیلان سفر می‌کنیم سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه:

برای کسب ۳ امتیاز مقابل داماش به گیلان سفر می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه گفت:برای کسب ۳ امتیاز مقابل داماش به گیلان سفر می‌کنیم.
13950719000333 PhotoA - برای کسب 3 امتیاز مقابل داماش به گیلان سفر می‌کنیم

صادق اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: برای این دیدار بازیکنان تیم از انگیزه بالایی برخوردارند و در شرایط جسمی و روحی خوبی به سرمی‌برند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه اظهار داشت: به امید خدا برای کسب سه امتیاز به رشت سفر خواهیم کرد تا از کورس مدعیان عقب نمانیم.

اسدی تصریح کرد: شناخت خوبی از تیم فوتبال داماش گیلان داریم و فیلم بازی‌های این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم با دست پر به ارومیه برگردیم.

وی ادامه داد : برای این بازی ۶ بازیکن تیم امید را به لیست تیم اضافه کرده‌ام که می‌توانند در آینده شاکله اصلی تیم بزرگسالان را تشکیل دهند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اذعان داشت: ما در سه هفته اول رقابت‌های لیگ دسته دوم نتایج خوبی نگرفتیم و این کمی باعث شد تا تیم با حواشی روبرو شود ولی در ادامه با سه برد پیاپی به شرایط خوب خود برگشت.

اسدی افزود: باید تماشاگران و هواداران ارومیه‌ای کمی صبورتر باشند و با یک باخت تیم را اسیر حواشی نکنند چرا که لیگ دسته دوم کشور ۲۲ هفته برگزار خواهد شد و فعلا پنج هفته اول آن برگزار شده است.

وی گفت: مدیریت باشگاه در چند هفته اخیر به خوبی از تیم حمایت کردند و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با برد مقابل تیم دانش گیلان باعث خوشحالی مردم ارومیه شویم .

به گزارش خبرگزاری فارس هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز شنبه ۲۴ مهر ماه در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد که تیم فوتبال شهرداری ارومیه میهمان تیم داماش گیلان است و در استادیوم عضدی رشت به مصاف این تیم خواهد رفت.