برترین کونگ فوکاران گیلان انتخاب شدند

برترین کونگ فوکاران گیلان انتخاب شدند

مسابقات کونگ فو قهرمانی جوانان و بزرگسالان استان گیلان سه شنبه شب با معرفی نفرات برتر در فومن پایان یافت.
78763080 87643359cdcab 300x209 - برترین کونگ فوکاران گیلان انتخاب شدند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، در این دوره از رقابت ها که به صورت آزاد و با عنوان گرامیداشت شهدای مدافع حرم برگزار شد ، ۹۱ ورزشکار این رشته از شهرهای مختلف استات گیلان حضور داشتند که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در رده سنی جوانان ، حسین عبدی در وزن ۴۸ کیلوگرم ، روح الله اسماعیلی در وزن ۵۱ کیلو
گرم ، عدنان احتشامی در وزن ۵۵ کیلوگرم ، راستین سرخی در وزن ۵۹ کیلوگرم ، مجتبی وظیفه دوست در وزن ۶۳ کیلوگرم و سیدعلی رضویان در وزن ۶۸ کیلوگرم حریفان خود را شکست دادند و قهرمان شدند .
همچنین امیرمحمد قدیمی در وزن ۷۳ کیلوگرم ، علی اسحاق پور در وزن ۷۸ کیلوگرم ، امیرحسین حسینی در وزن ۸۴۴ کیلوگرم ، مجتبی وحید در وزن ۹۰ کیلوگرم و سبحان مساح چولابی در وزن ۹۰+ کیلوگرم با برتری برابر حریفان خود عنوان قهرمانی را کسب کردند.
در پایان رقابت های رده سنی بزرگسالان نیز ، حسین مهدی زاده در وزن ۵۴ کیلوگرم ، محمدحسین خان علی نژاد در وزن ۵۸۸ کیوگرم ، میلاد رمضان پور در ورن ۶۳ کیلوگرم ، علیرضا حاجی پور در وزن ۶۸ کیلوگرم و حمید کوهستانی در وزن ۷۳ کیلوگرم برابر رقبای خود به برتری دست یافتند و عنوان قهرمانی را کسب کردند.
همچنین میرداوود موسوی در وزن ۷۸ کیلوگرم ، امید نصرتی در وزن ۸۳۳ کیلوگرم ، علیرضا دوپیکر در وزن ۸۸ کیلوگرم ، محمدحسین حاجتی در وزن ۹۳ کیلوگرم و رضا عسگری در وزن ۹۳۳+ کیلوگرم حریفان خود را مغلوب کردند و عنوان نخست اوزان مختلف را به خود اختصاص دادند.
رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان در پایان این رقابت ها گفت: نفرات برتر مسابقات رده سنی بزرگسلان به اردو دعوت می شوند تا به عنوان تیم منتخب …