برنامه هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال فردا برگزار می‌شود

برنامه هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش خبر فوری رشت، هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال روز یکشنبه (۲ آبان) با دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه مازندران آغاز خواهد شد و در ادامه مسابقات دیگری برگزار می‌شود که در زیر به آن می‌پردازیم.

1909483 920 - برنامه هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال

*نساجی مازندران – خونه‌به‌خونه مازندران (ساعت  ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر)
داور: تورج حق‌وردی، کمک‌ها: حسین طالقانی و بابک عباسقلی‌زاده، داور چهارم: مصطفی بینش

بدون شک این دیدار یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته از مسابقات است جایی که شاگردان مرزبان برای ادامه دادن به روند خوب در این فصل و همچنین جا نماندن از حریفان خود در صدر جدول باید پیروز دربی مازندران باشند. از طرفی دیگر محمود فکری و شاگردانش اصلاً دوست ندارند مقابل هواداران خود مغلوب تیم همشهری شوند. تیم نساجی با ۱۶ امتیاز در رده ششم و خونه به خونه با ۱۹ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارند.

*مس کرمان – فولاد یزد (ساعت  ۱۵ – ورزشگاه امام علی (ع) کرمان)
داور: حسین زمانی، کمک‌ها: محمدعلی پورمتقی و فرهاد فرهادپور، داور چهارم: احمد موسوی

شاگردان منصور ابراهیم‌زاده تلاش می‌کنند سه امتیاز این دیدار را بدست آوردند و اختلاف خود را با صدر جدول کم کنند. مس با ۱۳ امتیاز در جایگاه دهم قرار دارد. فولاد نیز که در هفته‌های اخیر توانسته نتایج خوبی کسب کند به دنبال ادامه این روند است.

*راه‌آهن تهران – سپیدرود رشت (ساعت  ۱۵ – ورزشگاه شهید درخشان صباشهر تهران)
داور: روح الله شریفی، کمک‌ها: قهرمان نجفی و محمدرضا فتحی، داور چهارم: مجید پورعلی

سپیدرود با وجود مشکلات زیاد مالی و مدیریتی توانسته نتایج خوبی کسب کند و با ۲۱ امتیاز همچنان در صدر جدول قرار دارد. شاگردان نظرمحمدی از چهار دیدار گذشته خود ۱۰ امتیاز بدست آورده‌اند و تلاش می‌کنند با برتری در این دیدار به این روند ادامه دهند. راه‌آهن هم با ۱۵ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و می‌تواند با کسب سه امتیاز این دیدار خود را تا رده ششم جدول خود را بالا بکشد.

*ملوان بندرانزلی – بادران تهران (ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی بندرانزلی)
داور: مهدی مرجان‌زاده، کمک‌ها: داریوش صابرمطلق و جعفر مهاجر، داور چهارم: سعید شمس

سه امتیاز این دیدار از اهمیت بسیار بالایی برای هر دو تیم برخوردار است. شاگردان مایلی کهن اگر بتوانند سه امتیاز این دیدار را بدست آورند حتی می‌توانند خود را به صدر جدول برسانند. بادران با ۱۶ امتیاز در رده هفتم و ملوان با ۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارند.

*فجرسپاسی شیراز – خیبر خرم‌آباد (ساعت ۱۵ – ورزشگاه حافظیه شیراز)
داور: رضا عادل، کمک‌ها: حمید سبحانی و مهدی شفیعی، داور چهارم: روح‌الله تیموری

تیم بحران زده فجرسپاسی در حالی میزبان خیبر است که در هفته گذشته شایعات زیادی مبنی بر تغییر کادرفنی این تیم مطرح شد. شاگردان شفیعی پس از گذشت ۱۰ هفته همچنان به دنبال کسب نخستین پیروزی خود در این مسابقات هستند. از سوی دیگر تیم خیبر از سه دیدار گذشته خود ۷ امتیاز بدست آورده و توانسته سر و سامانی به وضعیت ببخشد. این تیم با ۹ امتیاز در رده چهاردهم ایستاده است.

*گل‌گهر سیرجان – استقلال اهواز (ساعت  ۱۵ – ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان)
داور: عقیل جهانبازی، کمک‌ها: محمد هاشمی‌نسب و حامد صفایی، داور چهارم: جواد رحیم‌زاده

شاگردان وینگو بگوویچ در گل‌گهر در دو مسابقه گذشته خود مقابل بادران و مس رفسنجان شکست خورده‌ و از رده اول به جایگاه چهارم سقوط کرده‌اند. استقلال اهواز هم که پس از استعفای حمیدرضا فرزانه، ابراهیم تهامی را بطور موقت روی نیمکت خود می‌بیند، هفته گذشته مقابل ایرانجوان بوشهر به تساوی دست یافت، اما با ۴ امتیاز و تفاضل گل ۱۴- ، در قعر جدول باقی ماند. کسب سه امتیاز این دیدار به بهبود شرایط هر دو تیم کمک زیادی خواهد کرد.

*اکسین البرز – مس رفسنجان (ساعت ۱۵ – ورزشگاه انقلاب کرج)
داور: سعادت وفاپیشه، کمک‌ها: رحیم شاهین و علیرضا شهری، داور چهارم: کمیل غلامی

اکسین هفته پیش از آلومینیوم اراک شکست خورد و با سقوط یک پله‌ای، به رده سوم جدول رسید. مس رفسنجان هم هفته گذشته با پیروزی دلچسب ۳ بر صفر مقابل گل‌گهر مدعی، روحیه‌ای دوچندان به دست آورد، هرچند همچنان با ۷ امتیاز در جدول شانزدهم است. یاران کریستیچوویچ می‌توانند با پیروزی خارج از خانه مقابل اکسین، خود را به میانه‌های جدول نزدیک کنند.

*ایرانجوان بوشهر – پارس جنوبی جم بوشهر (ساعت  ۱۵:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر)
داور: محمد ملکی، کمک‌ها: سجاد طوری و رضا قیم، داور چهارم: رضا قاسمی

دربی استان بوشهر میان تیم‌هایی با شرایط نه‌چندان خوب برگزار می‌شود. ایرانجوان هفته گذشته نتوانست استقلال اهواز قعرنشین را شکست دهد و اینک با ۱۱ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد. پارس جنوبی هم سه شکست متوالی تجربه کرده که دو شکست آن، خانگی بوده است. مهدی تارتار اکنون تحت فشار زیادی از سوی هواداران پارس جنوبی قرار دارد و این طرفداران از تیم خود، فقط و فقط برد می‌خواهند تا شکست‌های هفته‌های گذشته را فراموش کنند.

*نفت مسجدسلیمان – آلومینیوم اراک (ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه شهیدبهنام محمدی مسجدسلیمان)
داور: علی صفایی، کمک‌ها: جلیل شعرانی و امیرمحمد داوودزاده، داور چهارم: علیرضا حیدرپناه

شاگردان سهراب بختیاری‌زاده در نفت، هفت مسابقه است که نتوانسته‌اند پیروز شوند و شرایط خوبی را پشت سر نمی‌گذارند. این تیم با ۱۱ امتیاز در رده دوازدهم جدول است و قصد دارد با کسب سومین سه امتیاز خود در این فصل، خود را به میانه‌های جدول برساند. شاگردان مهابادی در آلومینیوم هم هفته گذشته پس از چهار بازی به پیروزی رسیدند و اکسین مدعی را در اراک شکست دادند. این تیم نیز می‌تواند با پیروزی در این بازی، خود را به بالای جدول نزدیک کند.