برپایی یادواره شهدای مدافع حرم در موکب شهرداری رشت رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت خبر داد

برپایی یادواره شهدای مدافع حرم در موکب شهرداری رشت

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: یادواره شهدای مدافع حرم همزمان با اربعین حسینی در موکب فرهنگی شهرداری رشت در کربلا برگزار می‌شود.

13950809000055 PhotoA - برپایی یادواره شهدای مدافع حرم در موکب شهرداری رشت

به گزارش خبر فوری رشت ،سیدامیر حسین علوی امشب در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: ستاد اربعین توسط شهرداری و جمعی از مدیران شهرداری رشت به منظور حضور در کربلا در روز اربعین تشکیل شده است.

وی افزود: قرار است موکب فرهنگی شهرداری رشت به منظور برپایی هر چه باشکوه مراسم اربعین در کربلا برپا شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت، برپایی نمایشگاه ضریح مهربانی و توزیع محصولات فرهنگی را از برنامه‌های موکب شهرداری ذکر کرد.

وی زیارت مجازی حرم امام، معرفی بقعه خواهر امام رضا(ع) در رشت و … را از برنامه‌های موکب فرهنگی شهرداری رشت عنوان کرد.

علوی تصریح کرد: اعزام جمعی از نیروهای خدماتی داوطلب شهرداری رشت در این ایام به کربلای معلی به منظور خدمات‌رسانی از دیگر اقدام‌هایی است که انجام می‌شود.

وی از برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم همزمان با اربعین حسینی در کربلا در موکب فرهنگی شهرداری رشت خبر داد.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر رشت، مدیر عامل سازمان فرهنگی‌ ـ‌ ورزشی شهرداری رشت به عنوان رئیس ستاد اربعین شهرداری در روز اربعین در کربلا انتخاب شده است.

وی اضافه کرد: مدیر عامل سازمان مذکور برای ساماندهی برخی امور به همراه تعدادی از کارکنان به کربلا اعزام شده‌ است.

علوی با اشاره به اختصاص کمک مالی به تیم سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: با توجه به پیروزی‌های اخیر تیم سپیدرود رشت در لیگ دسته اول و به منظور حمایت از این تیم و رفع مشکلات مالی آن، امیدواریم اعضای شورا با اختصاص کمک مالی به این تیم موافقت کنند.