برگزاری اختتامیه جشنواره عکس و شعر بسیج هنرمندان در چله انقلاب اسلامی به همت سازمان بسیج هنرمندان استان گیلان علیرضا حسنی خبر داد:

برگزاری اختتامیه جشنواره عکس و شعر بسیج هنرمندان در چله انقلاب اسلامی به همت سازمان بسیج هنرمندان استان گیلان

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از به روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از اختتامیه برگزاری جشنواره عکس و شعر بسیج در روز ۱۶ بهمن‌ماه ساعت ۱۵ در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی هنری خاتم‌الانبیاء (ص) در رشت خبر داد.

علیرضا حسنی با اعلام این خبر گفت: به ‌مناسبت فرارسیدن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اختتامیه نخستین جشنواره عکس و شعر به همت سازمان بسیج هنرمندان گیلان و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برگزار می‌گردد.

وی افزود: جشنواره عکس در دو موضوع سبک زندگی اسلامی و گیلان در گذر زمان (چهل سال انقلاب در گیلان، طبیعت، ابنیه تاریخی و مذهبی) و همچنین جشنواره شعر در موضوعات چهل‌سالگی انقلاب، بیداری اسلامی، مدافعان حرم، دفاع مقدس، مقاومت فلسطین، مقاومت یمن، مقابله با جنگ نرم و مقابله با تحریم‌ها برگزار می‌گردد.

شایان‌ذکر است: در پایان از برگزیدگان جشنواره شعر و عکس گیلان در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم‌الانبیاء (‌ص) رشت تجلیل و جوایزی به هر یک از آنان اهدا می‌شود.