برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان رشت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد؛

برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان رشت

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان رشت همزمان با دهه فجر خبر داد.

781692 - برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ بقعه متبرکه شهرستان رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در نخستین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر که عصر دوشنبه در استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: شاکله انقلاب اسلامی مردم بوده و سبب پایداری آن نیز مردم هستند به همین دلیل باید با حداکثر ظرفیت از نقش آفرینی آنها در برپایی جشن های انقلاب بهره گیری کرد.

وی افزود: امسال جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار «گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه سازی امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی» به صورت خلاقانه، مردمی و هنرمندانه برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری بیش از پنج هزار فعالیت همزمان با دهه فجر سال گذشته گفت: امسال ۱۰ بقعه از بقاع متبرکه شهرستان رشت در شب های دهه فجر میزبان برگزاری جشن انقلاب خواهند بود.

حجت الاسلام اشجری خواستار شد تا از ظرفیت بقاع متبرکه سایر شهرستان ها نیز برای برگزاری جشن های انقلاب استفاده شود.

وی همچنین از برگزاری جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه ها همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: این جشنواره در سال های گذشته به صورت استانی و منطقه ای برگزار شده که در صورت فراهم شدن زمینه های لازم، این جشنواره به صورت ملی برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه به بزرگداشت مقام شهدای انقلاب این استان اشاره کرد و افزود: متأسفانه شهدای انقلاب در غربت به سر می برند و آنطور که باید به مقام این حماسه سازان پرداخته نشده است.

حجت الاسلام اشجری خواستار همکاری تمامی مدیران دستگاه های اجرایی برای برگزاری هرچه باشکوه تر سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد.