برگزاری شب شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب گیلان سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی گیلان خبر داد

برگزاری شب شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب گیلان

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی گیلان از برگزاری شب شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد.
13920918000333 PhotoA - برگزاری شب شعر عاشورایی در نمایشگاه کتاب گیلان

زهرا بدن‌آرا پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه کتاب گیلان در محل دائمی نمایشگاه‌های استان با اشاره به حضور امور کتابخانه‌های گیلان در این نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب فرصت خوبی برای علاقه‌مندان به مطالعه و کتاب است.

وی با بیان اینکه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی گیلان با شعار «گیلانی کتابخوان، گیلانی آباد» در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان حضور دارد، افزود: در این نمایشگاه عضوگیری رایگان برای کتابخانه‌های عمومی استان انجام می‌شود.

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی گیلان با ابراز امیدواری از استقبال پرشکوه علاقه‌مندان به کتاب در نمایشگاه تصریح کرد: کتابداران و مشاوران کتابخانه‌های استان در نمایشگاه مذکور اقدام به معرفی خدمات نوین کتابخانه‌ها می‌کنند.

وی از برگزاری شب شعر عاشورایی توسط کتابخانه‌های عمومی استان در نمایشگاه کتاب خبر داد و افزود: حضور نویسندگان استانی و کشوری در نشست‌های مختلف کتابخانه‌ها از جمله برنامه‌های ماست.

بدن‌آرا برگزاری مسابقات، قصه‌خوانی و برنامه‌های مفید را از برنامه‌های دیگر کتابخانه‌های عمومی استان در مدت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان عنوان کرد.

وی به حضور یوسف علیخانی نویسنده توانمند کشور، ناصر کشاورز شاعر و نویسنده در حوزه کودکان و … در نمایشگاه کتاب گیلان اشاره کرد.

به گزارش فارس، دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان از امروز تا ۱۷ مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران پذیرای علاقه‌مندان است.