برگزاری مسابقه نقاشی، عکس و پیام کوتاه به مناسبت ۱۳ آبان در گیلان

برگزاری مسابقه نقاشی، عکس و پیام کوتاه به مناسبت ۱۳ آبان در گیلان

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان گفت: جشنواره دانش آموزی هل من معین در سه بخش مسابقه نقاشی، عکاسی و پیام کوتاه در گیلان برگزار می شود.

82289942 71135944 - برگزاری مسابقه نقاشی، عکس و پیام کوتاه به مناسبت 13 آبان در گیلان

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا مهیار فتحی پور افزود: جشنواره دانش آموزی هل من معین به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان و با همکاری معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان به مناسبت ۱۳ آبان روز دانش آموز برگزار می شود.
وی مسابقه نقاشی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی را با موضوع استکبارستیزی عنوان و اظهار کرد: علاقمندان باید آثار خود را به صورت حضوری روز راهپیمایی ۱۳ آبان در محل برپایی غرفه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در میدان شهرداری رشت تحویل دهند.
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی با بیان این که برگه های مسابقه نقاشی در مدارس توزیع شده، خاطر نشان کرد: مسابقه عکاسی ویژه دانش آموزان نیز مقطع متوسطه اول و دوم شامل تمامی فعالیت های قبل، حین و بعد از راهپیمایی در محیط مدرسه و شهر است.
وی تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در بخش عکاسی نیز باید تا شنبه هفته آینده پانزدهم آبان آثار خود را از طریق آدرس تلگرامی @mf7792 ارسال کنند که به پنج نفر از برگزیدگان دو بخش نقاشی و عکاسی در مراسمی تقدیر می شوند و آثار برگزیده در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می گیرد.
فتحی پور اظهار کرد: مسابقه پیام کوتاه نیز ویژه کلیه دانش آموزان است که علاقمندان برای شرکت در این بخش نیز باید پاسخ دو سؤال شامل (جمله آمریکا مصداق اتم استکبار است از کیست؟ و جمله «آمریکا راس مفاسد عالم است از کیست؟) را تا روز پنجشنبه ۱۳ آبان ۹۵ به شمـاره سامـانه پیامکی ۱۰۰۰۱۳۱۵۵۳۵۰۲۶ ارسال کنند.
وی یادآور شد: پنج نفر از از افرادی که به هر دو سؤال فوق پاسخ صحیح دهند به قید قرعه طی مراسمی تقدیر می شود.
بیش از ۳۷۰ هزار دانش آموز در مدارس استان گیلان تحصیل می کنند.
۱۳ آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است.