برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری در گیلان دبیر شورای عالی بسیج حقوقدانان گیلان خبر داد

برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری در گیلان

دبیر شورای عالی بسیج حقوقدانان گیلان از برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری در این استان خبر داد.

13950511000680 PhotoA - برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری در گیلان

ابوطالب اصغری‌جیرهنده امروز در حاشیه برگزاری جلسه شورای عالی بسیج حقوقدانان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تصویب قانون اساسی و روز بسیج حقوقدانان اظهار کرد: به همین مناسبت همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری در گیلان برگزار می‌شود.

وی برگزاری همایش مذکور را در راستای لبیک به دغدغه‌ها و مطالبات مقام معظم رهبری در برخورد و ریشه‌کن کردن فساد عنوان کرد.

دبیر شورای عالی بسیج حقوقدانان گیلان گفت: همایش مذکور با هدف آگاه‌سازی و ایجاد حساسیت در جامعه برای مطالبه‌گری مبارزه با فساد و رصد قوانین و مقررات موجود و آسیب‌شناسی موضوع برگزار می‌شود.

وی برگزاری همایش مبارزه با فساد و اشرافی‌گری را با مشارکت دادگستری کل استان و همکاری سازمان بسیج اساتید و دانشجویی و دیگر اقشار و مراکز حقوقی و دانشگاهی گیلان در روز ششم آذر ۹۵ در رشت عنوان کرد.

اصغری‌جیرهنده از فراخوان مقاله در محورهای مختلف از جمله مبارزه با فساد و اشرافی‌گری با تأکید بر نقش قوای سه‌گانه، نقش دادستان در برخورد با فساد، نقش سازمان بازرسی در برخورد با فساد و… خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در همایش و ارسال مقاله می‌توانند حداکثر تا یکم آذر مقالات خود را به آدرس دبیرخانه همایش ارسال و برای اطلاعات بیشتر به سایت سازمان بسیج حقوقدانان گیلان به آ درس gilan.basijlaw.ir مراجعه کنند.