بهراد ذاکری اصلاح‌طلب‌ترین اصلاح‌طلب!

بهراد ذاکری اصلاح‌طلب‌ترین اصلاح‌طلب!

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که بهراد ذاکری با وجود تمام فشارهای برخی خود پدرخوانده پندارهای بازنشسته سیاسی، مقابل آنها قد علم کرد و خود را زیر دِین لیست امید ندید.

به گزارش رشت۲۰ ;گفته می‌شود بهراد ذاکری در انتخابات هیئت‌رئیسه شورا و برای انتخاب رئیس شورا رأی ممتنع داده است که خود گویای ایستادگی مقابل تمام فشارهایی که به او وارد شده است.

 

چند روز قبل بود که بهراد ذاکری در مقابل خواسته عجیب برخی بازنشستگان سیاسی مبنی بر اطاعت تمام و کمال از آنچه به‌طور سیستماتیک برایش نوشته می‌شود ایستاد و از رأی آزاد خود برای انتخاب رئیس شورا و شهردار آینده گفت. جالب آنکه ذاکری در این میان به نکته‌ای اشاره کرد که شاید بسیار با اهمیت باشد.

 

ذاکری در بخشی از اینستانوشت خود آورد که با توجه به منش اصلاح‌طلبی خود تصمیم می‌گیرد و آزادانه رأی خواهد داد. موضوعی که برخی مدعیات زنده‌باد مخالف من او را مورد هجمه قرار داده و از هر سزا و ناسزایی برایش دریغ نکردند!

 

شرم‌آور آنکه اصلاح‌طلبان استان عموماً مدعی آزادی اندیشه و بیان هستند اما حتی در کوچک‌ترین مسئله شورایی برای کار در حوزه مدیریت شهری نیز سیاسی بازی را اولویت اصلی خود می‌دانند.

 

در پایان باید گفت بهراد ذاکری قطعاً از تمامی دایه داران اصلاح‌طلبی در استان اصلاح‌طلب است زیرا در مرحله نخست به آزادی اندیشه و آزادی رأی اعتقاد دارد و دوم اینکه مقابل خواسته‌های نابجا به‌شدت ایستادگی می‌کند. پس بهتر آن است برخی اصلاح‌طلبان استان بجای ژست‌های نخ‌نما شده روزی ۱۰ بار املای آزادی اندیشه، آزادی رأی و زنده باد مخالف من را در دفترچه یادداشت خود بنویسند!