به دنبال ایجاد اعتماد محلی در رشت هستیم

به دنبال ایجاد اعتماد محلی در رشت هستیم

شهردار رشت در نشست با نمایندگان وزارت امور خارجه گفت: به دنبال ایجاد اعتماد محلی در رشت هستیم و تلاش می کنیم ارائه خدمات را در مناطق پنج گانه و نواحی ۱۵ گانه رشت به طور عادلانه داشته باشیم.

81637122_91677215aadee
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران دکتر سید محمد علی ثابت قدم،شهردار رشت در نشست با معاون بازرسی وزارت امور خارجه و نماینده وزارت خارجهدر گیلان با اشاره به پیشینه فرهنگی بالایی شهر رشت اظهار کرد:رشت پس از تهران پرتراکم ترین شهر کشور محسوب می شود .
وی شهر رشت را شهر اولین ها دانست و بیان کرد:اولین کتابخانه،اولین داروخانه، اولین تئاترخانه و … در رشت وجود داشته است .
شهردار رشت اضافه کرد:در سال ۹۴ افق برنامه ریزیشهرداری رشت را متناسب با سند چشم انداز کشور طراحی کردیم و مبنای چشم انداز ما برندسازی و سرمایه گذاری است .
وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد اعتماد محلی در رشت هستیم مطرح کرد:تلاش می کنیم ارائه خدمات را در مناطق پنج گانه و نواحی ۱۵ گانه رشت به طور عادلانه داشته باشیم .
دکتر ثابت قدم افتتاح پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت،احداث ده سرای محله، تاسیس ۶ دفتر تسهیل گری،افزایش فضاهای عمومی شهری را از جمله اقدامات شهرداری در سال ۹۵ برشمرد .
وی با اشاره به معرفی شدن شهر رشت به عنوان شهر خلاق خوراک دریونسکو اظهار کرد:مبحث خوراک می تواند علاوه بر معرفی فرهنگ بومی منجر به اشتغال زایی و رسیدن به توسعه پایدار باشد .
شهردار رشت خاطرنشان کرد:حضورانجمن راهنمایان گردشگری در رشت مبنایی شد که ارتباطات درون شهری خود را با سایر سازمان های کشور و استان هم سو کنیم …