به دنبال رابطه‌ مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌ احمر هستیم مدیر تماشاخانه هامون:

به دنبال رابطه‌ مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌ احمر هستیم

به گزارش رشت۲۰-پس از مصاحبه مدیرعامل هلال احمر گیلان درباره تمدید نشدن قرارداد اجاره سالن تماشاخانه به مجموعه هامون، امین رضامند مدیر تماشاخانه هامون اظهار کرد: مجموعه هامون هیچ اصراری برای ماندن غیرقانونی در این سالن ندارد بلکه ما به دنبال راهکارهای قانونی و رابطه‌ی مسالمت‌آمیز با مدیریت هلال‌احمر هستیم.

وی معتقد است: مدیریت هلال‌احمر هر بار به بهانه‌ای درخواست برگزاری جلسه حضوری با ما را رد کرد و مجبور شدیم با ناظر قرارداد و رئیس حراست مجموعه هلال‌احمر جلسه بگذاریم و طی جلسه مذکور، قرار شد ما با جلب رضایت همسایگان و جمع‌آوری استشهاد محلی اجاره‌نامه را تمدید کنیم.

 

وی ادامه داد: با همسایه‌ها در حال مذاکره بودیم و آن‌ها تصور نمی‌کردند که اعتراض‌شان منجر به تعطیلی تماشاخانه شود.

 

رضامند به نقل از همسایه های تماشاخانه هامون گفت که آنها اذعان داشتند مشکلات‌شان چندان جدی نبوده و تمایل ندارند به این دلیل، جلوی کار تماشاخانه هامون گرفته و این فضای فرهنگی و هنری تعطیل شود.

 

وی از شرایط جدید هلال‌احمر خبر داد و مطرح کرد: آن‌ها خواستار عقد قرارداد جداگانه و پرداخت درصدی از درآمد اجراها در کنار اجاره سالن شدند که چنین چیزی برای ما قابل‌قبول و منطقی نیست همچنین از ما خواستند که برای کلیه کارکنان هلال‌احمر دوره‌های آموزش هنری رایگان برگزار کنیم که چنین درخواستی هم منطقی نیست.

 

مدیر تماشاخانه هامون معتقد است: علاوه بر همه این‌ها، هرگاه مجموعه هلال‌احمر گیلان در طول مدت قرارداد از ما درخواست سالن کردند، حتی خارج از ساعت‌های توافق‌شده، با آن‌ها همکاری کردیم و سالن را در اختیارشان قرار دادیم.

 

رضامند همچنین به حمایت هنرمندان گیلانی از تماشاخانه هامون اشاره کرد و گفت: هدف من از انتشار پست اینستاگرامی، فقط اطلاع‌رسانی درباره‌ی تغییر احتمالی مکان یا تعطیلی موقت تماشاخانه هامون بود و اگر از این اطلاع‌رسانی، برداشت اشتباهی شده و جوسازی به نظر آمده، بنده مسئولش نیستم.