پیام فرهام زاهد، عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیام فرهام زاهد، عضو شورای اسلامی شهر رشت

پیام فرهام زاهد، عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم
چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، انقلابی که با مشارکت همه جانبه اقشار مختلف مردم و رهبری امام خمینی (ره) رخداد بزرگی را آفرید که منطقه و جهان را تحت تاثیر قرار داد و پایه گذار استکبار ستیزی و میل به استقلال در میان مردم منطقه شد.
انقلاب اسلامی تبلور تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان بود و تغییر و تحولات عمده ای را در ساختار حکومت و جامعه ایران رقم زد و گفتمان نوین مردم سالاری دینی را بنا نهاد.
شاخصه ی مهم انقلاب اسلامی وحدت همه ی نیروهایی بود که دل در گروی ایران داشتند و با توجه به اختلاف نظرهای بسیار توانستند با هدایت امام خمینی (ره) اتفاق مهمی را در عرصه سیاسی ایران رقم بزنند و با حفظ وحدت خود در سال های ابتدایی انقلاب در برابر دشمن خارجی حماسه بیافرینند.
در چهلمین سال انقلاب با درس گرفتن از تجربه های گذشته نشان دادند که اتحاد رمز پیروزی هر مقاومتی است. امروز نیز اتحاد همه اقشار مردم در دفاع از کیان کشور، تلاش و مشارکت برای گذر از تحریم های بی رحمانه، تقویت روحیه مسئولیت پذیری جمعی می تواند موجب تقویت منافع ملی شود. کوششی که در آن مسئولین و مردم برای اعتلای نام ایران اسلامی و تحقق یک زندگی عمومی و مطلوب برای همه ی ایرانیان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
در آستانه چهل سالگی انقلاب، به عنوان عضو کوچکی از مردم رشت از همه شهروندان عزیز که صاحبان اصلی این انقلاب هستند، دعوت می نمایم تا با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر نشان دهند که با هر گفتمان و سلیقه ای همچنان بر سر عهدی که با آرمان های انقلاب ۵۷ بستند، ایستاده اند.
فرهام زاهد
عضو شورای اسلامی شهر رشت