پیام اسماعیل حاجی پور، عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب پیام اسماعیل حاجی پور، عضو شورای اسلامی شهر رشت

پیام اسماعیل حاجی پور، عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت چهل و یکمین بهار انقلاب

بسم الله النور
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا (اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است.
چهل و یکمین بهار انقلاب فرا رسید و بار دیگر توفیق حضور در صحنه و خدمت به انقلاب شکوهمند ایران اسلامی نصیبمان شد؛ و باز هم جهان فریاد آزادگی، ولایت مداری و استکبار ستیزی ملت ایران را رساتر از پیش خواهد شنید تا خیالات باطل تفرقه افکنانه خود را به فراموشی بسپارد.
ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یادآور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است.
بی تردید امروز وظیفه یکایک ما است به احترام تمام از خودگذشتگی ها و جانفشانی های هم میهنان خود که در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم خورده است، بار دیگر حماسه ای از جنس حضور خلق کنیم و با مشت های گره کرده آرمانهایمان را به گوش جهانیان برسانیم و بار دیگر وحدت ملی را فریاد بزنیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و تمامی شهیدان؛ ایام فرخنده دهه فجر را به رهبر فرزانه انقلاب، و آحاد ملت غیور ایران اسلامی و شهروندان فهیم شهر رشت تبریک عرض نموده؛ و عزت و اقتدار نظام اسلامی و سرافرازی ملت شریف ایران را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
 
اسماعیل حاجی پور
عضو شورای اسلامی شهر رشت