بوهدوز: من یک احمق هستم و از مردم مراکش عذرخواهی می‌کنم! زننده گل به خودی مراکش ضمن عذرخواهی از هم‌تیمی‌ها و مردم کشورش گفت: بازی فینال را به ایران واگذار کردیم.

بوهدوز: من یک احمق هستم و از مردم مراکش عذرخواهی می‌کنم!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، عزیز بوهدوز پس از پایان بازی شب گذشته (جمعه) تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش که با نتیجه یک بر صفر به سود ایران در ورزشگاه کرتوفسکی سن پترزبورگ پایان یافت گفت: برای من امشب بسیار سخت بود.

1397032609591526414448694 300x209 - بوهدوز: من یک احمق هستم و از مردم مراکش عذرخواهی می‌کنم!

همه چیز خیلی خوب شروع شد و در ۱۵ دقیقه نخست بازی عالی بودیم.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بوهدوز: من یک احمق هستم و از مردم مراکش عذرخواهی می‌کنم!

بازیکن تیم ملی فوتبال مراکش ادامه داد: اتفاقی که در دقیقه پایانی بازی افتاد برای من و تیم ملی فوتبال مراکش بسیار سخت بود. بازی با ایران برای ما بسیار مهم بود.همواره بازی نخست هر جامی همانند فینال است که ما آن را واگذار کردیم. من فقط می‌توانم از زدن گل‌به خودی از اعضای تیم ملی و ۳۵ میلیون مردم مراکش عذرخواهی کنم. من یک احمق هستم اما می‌توانم با این شرایطی که پیش‌آمده خودم را وفق دهم، زیرا سال‌هاست فوتبال بازی می‌کنم. بازیکنان تیم ملی مراکش از من حمایت کردند. الان وقت منسجم‌شدن و مبارزه است.