بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ سخنگوی کاخ سفید به دلیل کار کردن برای دولت ترامپ از رستورانی در نزدیکی پایتخت آمریکا بیرون شده است.

بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از واشنگتن پست، سارا هاکابی سندرز سخنگوی کاخ سفید با اعلام این مطلب در توییتر خود نوشت: دیشب (جمعه شب) صاحب رستوران «رد هن» در شهر لگزینگتون ویرجینیا به خاطر فعالیت من در دولت ترامپ من را از آنجا بیرون کرد. من هم مودبانه از آنجا خارج شدم.

865314 322 - بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ

صاحب این رستوران در مصاحبه با واشنگتن پست این مطلب را تایید کرده و گفته است پس از آمدن خانم سندرز به این رستوران او به کارکنانش گفته: بگویید چه کار دوست دارید بکنم. می‌توانم از او بخواهم که از این‌جا برود” و پس از اینکه کارکنان از صاحب رستوران خواسته‌اند تا عذر سخنگوی کاخ سفید را بخواهد ، او از سندرز خواسته تا آنجا را ترک کند.

رستوران کوچک”رد هن” در ویرجینیا آمریکا

865324 181 - بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ

به گفته صاحب رستوران، برخی کارکنان این رستوران همجنس‌گرا هستند و می‌دانند که سارا سندرز از مواضع دونالد ترامپ درباره حمایت از عدم استخدام همجنسگرایان در ارتش آمریکا، حمایت کرده است.

همچنین در روزهای گذشته جدا کردن فرزندان مهاجران غیرقانونی از والدین‌شان در افکار عمومی آمریکا بازتاب‌های بسیار منفی داشته و موج انتقادات گسترده‌ای را علیه کاخ سفید ایجاد کرده است.

برخی از مخالفان دولت ترامپ در آمریکا از زمان شنیدن خبر بیرون شدن سارا سندرز از رستوران «رد هن» در ویرجینیا، برای حمایت از این اقدام صاحب رستوران، از طریق وب سایت‌هایی چون فیسبوک و گوگل به این رستوران ۵ ستاره امتیاز داده‌اند.

“سارا هاکابی سندرز” سخنگوی ۳۶ ساله کاخ سفید

865315 436 - بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ

“استفانی ویلکینسون” صاحب رستورانی که سارا سندرز را از آنجا بیرون کرده است.

865320 635 - بیرون کردن سخنگوی کاخ سفید از رستورانی در آمریکا به خاطر کار کردن با ترامپ