لطفا کمی منتظر بمانید ...

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ | 23:39

×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › بیشتر تصادفات گیلان در راه‌های فرعی و روستایی است

آذر ۲۷, ۱۴۰۰ | ۹:۵۶ ق.ظ

100542

126

بدون دیدگاه

بیشتر تصادفات گیلان در راه‌های فرعی و روستایی است

به گزارش رشت20 و به نقل از مهر، فریبرز مرادی پیش از ظهر پنج شنبه در نخستین همایش ملی پژوهشی «حمل و نقل و ترافیک» در سالن شهدای ناجا با اشاره به تردد بیش از ۸ میلیون خودرو در گیلان، بیان کرد: چهارمین استان پرتردد کشور هستیم و جریان حمل و نقل در استان به خوبی جریان دارد.

%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81 - بیشتر تصادفات گیلان در راه‌های فرعی و روستایی است

مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به ارتباط تنگاتنگ این مجموعه با پلیس راه برای کنترل راه‌ها، گفت: باید به گونه‌ای تعامل کنیم که بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم تا میزان تصادفات و فوتی‌ها کاهش یابد.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۳ هزار راه در گیلان وجود دارد و ۸۳ درصد راه‌های استان نیز برون شهری است، افزود: حجم گسترده‌ای از تصادفات در راه‌های فرعی و روستایی رخ می‌دهد لذا باید توجه ویژه ای به آن شود.

ارسال ۶۳ مقاله علمی پیرامون معضل ترافیک به دبیرخانه همایش

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت نیز در این همایش عنوان کرد: بررسی مقالات مختلف نشان می‌دهد که در شهر رشت با معضلات در بخش حمل و نقل مواجه هستیم و با مهاجرت از روستاها و ساخت و ساز بی رویه شرایط ترافیکی شهر پیچیده‌تر شده است.

مسعود عباس نژاد با بیان اینکه طرح‌های ترافیکی را به سمت تخصصی‌تر کردن بر اساس استانداردها سوق می‌دهیم، افزود: کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت آماده به کار گیری طرح‌های علمی جهت حل معضلات ترافیکی است.

وی ادامه داد: برای حل مشکلات ترافیکی از ظرفیت علمی اساتید و دانشجویان بهره می‌گیریم و تاکنون مجموعاً ۶۳ طرح و ایده و مقاله به دبیرخانه همایش ارسال و از این میان ۵۱ مورد پذیرفته شده است.

برچسب ها :

http://www.rasht20.ir?/p=100542