بیش از ۶۰۰ کاراته کار در مسابقات بین المللی رشت حضور می یابند

بیش از ۶۰۰ کاراته کار در مسابقات بین المللی رشت حضور می یابند

رئیس هیات کاراته استان گیلان گفت: بیش از ۶۰۰ کاراته کار در مسابقات بین المللی در رشت حضور می یابند.
78614621 87445347bbacb 300x200 - بیش از 600 کاراته کار در مسابقات بین المللی رشت حضور می یابند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  اسفندیار زیال روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقات کاراته بین المللی سبک ایشین ریو در رشت برگزار می شود و پیش بینی می شود بیش از ۶۰۰ کاراته کار از ایران و کشورهای خارجی در این دوره از رقابت ها حضور یابند.
وی اظهار کرد: بر این اساس ، مسابقات کاراته سبک ایشین ریو از روز هفتم بهمن ماه جاری به میزبانی شهرستان رشت برگزار می شود که علاوه بر حضور کاراته کاران زبده ایرانی ، کاراته کاران کشورهای جمهوری آذربایجان ، عراق ، پاکستان ، افغانستان و گرجستان در این دوره از رقابت ها حضور خواهند یافت.
وی ادامه داد: مسابقات کاراته بین المللی سبک ایشین ریو ، در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود که رقابت های بخش آقایان در سالن تختی و رقابت های بخش بانوان نیز ، در آکادمی کاراته استان گیلان در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد.
رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد: رقابت های کاراته بین المللی سبک ایشین ریو ، به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت ادامه خواهد یافت .
زیال اضافه کرد: علاوه بر گزاری مسابقات کاراته بین المللی ایشین ریو در رشت ، مسابقات کاراته بین المللی سبک اینویی ۲۹ بهمن ماه جاری در شهرستان تالش و مسابقات کاراته بین المللی سبک کیوکوشین نیز از روز ۱۹۹ اسفند ماه سال جاری به میزبانی رشت برگزار می شود .
در استان گیلان بیش از هفت هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته رزمی کاراته ، در سبک های مختلف و در ۲ بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند