بیمه ایران، دیه هشتصد میلیون تومانی را پرداخت کرد

بیمه ایران، دیه هشتصد میلیون تومانی را پرداخت کرد

دیه جوان ۳۴ ساله ای که در سال ۹۴ براثر حادثه اتومبیل و شدت جراحات وارده دچار زندگی نباتی شده است از سوی مدیر کل بیمه ایران استان گیلان پرداخت شد.

photo 2017 01 18 21 38 49 - بیمه ایران، دیه هشتصد میلیون تومانی را پرداخت کرد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی دیه این مرد جوان که دارای همسر و یک فرزند است طبق قانون تعدد دیات و گزارش پزشکی قانونی و همچنین رای صادره ازسوی دادگاه به مبلغ هشت میلیارد و نود میلیون ریال تعیین شد.

حجت‌الله فلکیان؛ مدیر کل بیمه ایران استان گیلان به همراه اخوان معاون اداری و مالی‌، جوهرپاس معاون فنی خسارت و خوش‌رفتار رییس بیمه ایران مرکز صومعه‌سرا ضمن حضور در دفتر قاضی محمودی سراوانی ریاست دادگستری شهرستان ماسال با دیدار و ابراز همدردی با خانواده مصدوم چک خسارت را تقدیم ایشان نمودند.

در این دیدار آقای فلکیان ضمن اشاره به پرداخت خسارت دیه یک میلیارد تومانی که ماه قبل از سوی بیمه ایران استان گیلان پرداخت شده بود، گفت که واحد‌های خسارت استان در کمترین زمان ممکن پرونده‌های خسارتی مالی و جانی را بررسی و پرداخت می‌کنند. همچنین در بخش خسارت درمان هم بیش از سیصد هزار نفر بیمه شده در استان وجود دارند که بررسی و پرداخت پرونده‌ها به روز محاسبه و انجام می‌شود.

قاضی محمودی سراوانی نیز با تشکر از زحمات پرسنل بیمه ایران، به تعامل خوب بیمه ایران با قوه قضاییه اشاره داشته و بیمه ایران را بهترین بیمه جهت خدمت گزاری به مردم دانسته‌اند و گفت که این خبر بازتاب خوبی در رسانه های استان و بین مردم داشته است.