بیوگرافی نگین میرزایی و همسرش + جنجال بازیگر پایتخت

بیوگرافی نگین میرزایی و همسرش + جنجال بازیگر پایتخت

به گزارش رشت۲۰، نگین میرزایی بازیگر ایرانی متولد دهه شصت مقیم ترکیه و یکی ازکارمندان شبکه ماهواره ای جم می باشد. وی مدت هاست که از ایران مهاجرت کرده و مقیم کشور ترکیه شده و در شبکه جم مشغول بکار بوده است.

حضور در سریال «پایتخت» پنج

حضور نگین میرزایی در سکانسی در مجموعه پایتخت پنج حاشیه ساز شده گویا وی منشی سعید کریمیان بوده و از کارمندان این شبکه محسوب می شود. طبق اطلاعات صفحه شخصی و اینستاگرامش و همچنین عکس هایی که در کنار سعید کریمیان منتشر کرده حاکی از این ادعاست و رابطه نزدیک و دوستانه ای با مدیر شبکه جم داشته است.

در عکس زیر سعید کریمیان و بازیگر پایتخت و همچنین سارا باهنر و مدیر شبکه جم را مشاهده می‌کیند.

عکس سارا باهنر و سعید کریمیان

نگین میرزایی منشی سعید کریمیان

نگین در این مجموعه نقش مترجم ترکیه ای کشتی گیر ترک را داشته و حرف های وی را به نقی معمولی و خانواده اش منتقل می کرده است. این که او کارمند شبکه جم بوده و همکاری با این شبکه را داشته، شکی در آن نیست اما هنوز صحت این مساله که آیا واقعا منشی مدیر شبکه جم بوده یا نه تایید و یا تکذیب نشده است.

ترور و کشته شدن سعید کریمیان

سعید کریمیان مدیر شبکه جم نهم ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶، زمانی که از محل کارش در استانبول به منزل بر می گشت ،در خودروی شخصی اش در محلهٔ ساری‌یر مورد حملهٔ مسلحانه قرار گرفت و با اصابت ۲۷ گلوله قتل رسید.

عکس های بی حجاب نگین میرزایی + بیوگرافی

علت حضور بی حجاب بازیگر زن ایرانی

میرزایی ایرانی بوده و بازیگر ترک نمی باشد و همین وارونگی و بر عکس جلوه دادن هویت وی باعث شده او برخلاف قوانین تلویزیون، بدون حجاب در تلویزیون ظاهر شود! چرا که از نظر تلویزیون، صرفاً حضور زن غیر ایرانی بدون حجاب،بلامانع است و اشکال ندارد. تیپ های متفاوت و بی حجاب او با پوشش های مختلف در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می چرخد.

جنجال جدید صدا و سیما

پخش سریال پایتخت با حضور نگین میرزایی بازیگر زنی که بدون حجاب در این سریال جلوی دوربین رفت جنجال های زیادی در فضای مجازی به پا کرد. قسمت دهم سریال پایتخت در حالی روی آنتن شبکه یک سیما رفت که بازیگران این سریال در ترکیه با دوست و رقیب کشتی نقی معمولی به صورت اتفاقی دیدار کردند و به هتل او دعوت شدند. در این میهمانی بازیگر زن بدون حجابی که ترکیه ای معرفی شدن به عنوان مترجم و همکار دوست نقی حضور داشت که این حضور جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد.

در سر میز ناهار، زنی که خود را از ارامنه و بزرگ شده ایران معرفی کرد، نقش مترجم شکور و نقی و همراهانش را برعهده گرفت. بلافاصله پس از پخش این قسمت از سریال، شبکه های مجازی و سایت ها پر از اخباری شدند که ادعا می کردند این بازیگر زن، منشی شخصی سعید کریمیان، مدیر مقتول شبکه ماهواره ای جِم بوده است.