بیکاری و نرخ صفر فرزندآوری از معضلات استان است| اغتشاش‌ها در سایه بصیرت مردم و مسئولان مدیریت شد آیت الله فلاحتی در شورای اداری صومعه سرا:

بیکاری و نرخ صفر فرزندآوری از معضلات استان است| اغتشاش‌ها در سایه بصیرت مردم و مسئولان مدیریت شد

به گزارش رشت۲۰ ;آیت الله رسول فلاحتی در جلسه شورای اداری شهرستان صومعه سرا با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: همدلی بین مسئولان موجب تعالی هر منطقه می شود.

وی ادامه داد: تمام مسئولان در نظام اسلامی مسئولیت شرعی و قانونی دارند و باید پاسخگوی مشکلات و مطالبات مردم باشند.

 

امام جمعه رشت با بیان اینکه بعضی از کاغذبازی ها به دلیل نبود همدلی بین متولیان است، تصریح کرد: آنچه که موجب رشد جامعه و جلوگیری از هزینه های اضافه می شود، توجه به اولویت ها است.

 

آیت الله فلاحتی بر تشکیل اتاق اندیشه ورز در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: ملت ولی نعمت ما هستند و مسئولان باید برای مردم کار کنند.

 

وی با اشاره به اینکه مسئول باید خود را خادم مردم بداند، بیان کرد: مسئولان باید حرف دل مردم را گوش کنند و گره گشایی داشته باشند.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان، خواستار حضور مسئولان در روستاها شد و اظهار کرد: حضور مسئولان در جامعه مردم را دلداده نظام می کند.

 

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه بیکاری و نرخ صفر فرزندآوری ۲ معضل گیلان است، خاطرنشان کرد: وجود فارغ التحصیلان تحصیل کرده از معضلات استان است.

 

وی بر تربیت کارآفرین در جامعه تاکید کرد و یادآور شد خودباوری و اتکایی موجب تقویت تولید می شود.

 

امام جمعه رشت، اراضی کشاورزی را بستر مناسب برای تولید و اشتغال دانست و یادآور شد: مسئولان بستر تولید در روستاها را باید برای جوانان فراهم کنند.

 

آیت الله فلاحتی با اشاره به افزایش نرخ بنزین، بیان کرد: نظارت مسئولان در جلوگیری از افزایش نرخ کالا تاثیرگذار است.

 

وی، ضعف برق و آب شرب را دو معضل مناطق مختلف گیلان عنوان کرد و افزود: مسئولان با اولویت بندی مشکلات را با تدبیر برطرف کند.

 

آیت الله فلاحتی با اشاره به اغتشاش های اخیر در کشور، تصریح کرد: اغتشاش ها در سایه بصیرت مردم و مسئولان در کمترین زمان مدیریت شد.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان بر تواضع مسئولان در مقابل مردم تاکید کرد و یادآور شد: حضور میدانی مسئولان در کنترل و جلوگیری از افزایش نرخ کالا تاثیرگذار است.