تأکید شهردار رشت بر ضرورت نگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری

تأکید شهردار رشت بر ضرورت نگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری

شهردار رشت با تأکید بر ضرورت نگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری گفت: کسانی که مدعی فقرزدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند بلکه باید در سال اقتصاد و عمل و با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عامل به حرف ها و سخنان خود باشند.
1 18 300x200 - تأکید شهردار رشت بر ضرورت نگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا، دکتر «سیدمحمدعلی ثابت قدم» در مراسم افتتاح و بهره برداری از ۴ پروژه آب های سطحی، با قدردانی از صبوری مردم در طول زمان اجرای این پروژه اظهار کرد: منطقه پاره بیجار نسبت به سه منطقه دیگر این پروژه در بهره مندی از خدمات شهری کم برخوردارتر بوده است.
وی با تأکید بر عقلانیت حاکم و رعایت عدالت اجتماعی در زمینه برخورداری متوازن از خدمات در مناطق مختلف شهری تصریح کرد: اگر مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات فقط به فکر مناطق مرفه جامعه باشند، علاوه بر رعایت نکردن عدالت اجتماعی در افزایش فقر جامعه نقش خواهند داشت.
شهردار رشت با تأکید بر نگاه عدالت محور مجموعه مدیریت شهری اضافه کرد: کسانی که مدعی فقرزدایی هستند نباید شعارگونه عمل کنند بلکه باید در سال اقتصاد و عمل و با تأسی از بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عامل به حرف ها و سخنان خود باشند.
اتصال خیابان پاره بیجار به جاده جیرده
نائب رئیس شورای اسلامی کلان شهر رشت نیز در این مراسم با تأکید بر ضرورت تقسیم عادلانه امکانات شهری گفت: انتظار ما این است که امکانات شهری در همه مناطق شهر و حاشیه شهر به صورت مساوی تقسیم شود.
«مظفر نیکومنش» توجه به محلات و مناطق حاشیه شهر در کلانشهر رشت را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مردم این مناطق نیز همانند سایر همشهریان در شهر، باید از امکانات لازم برخوردار باشند.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به آسفالت کوچه و خیابان ها در حاشیه شهر توسط مدیریت شهری، به اهالی پاره بیجار(حمیدیان) قول داد که آسفالت خیابان و کوچه ها این منطقه از سوی شهرداری رشت انجام گیرد.
نائب رئیس شورای اسلامی رشت خاطرنشان کرد: اتصال خیابان پاره بیجار به جاده جیرده را نیز در …