تابستان نرسیده قطعی برق آغاز شد/ مردم آستانه شبانه به خیابان ها پناه آوردند!

تابستان نرسیده قطعی برق آغاز شد/ مردم آستانه شبانه به خیابان ها پناه آوردند!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، علیرغم اینکه از اواسط اسفند ماه سال گذشته فراخوان انتخاب مدیرعامل بعدی شرکت توزیع نیروی برق استان های گیلان و مازندران از سوی وزارت نیرو ابلاغ شد و پس از مدتی نیز مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران نیز منصوب شد، اما در گیلان هنوز هیچ تغییری ایجاد نشده است تا مردم گیلان بتوانند در تابستان ۹۸ نیز از برکات مدیریتی جمشید طالبی نهایت استفاده را داشته باشند!

البته وزیر نیرویی که مردم را به الگو قرار دادن چینی ها برای یک وعده غذا در روز تشویق می کند احتمالاً از وضعیت عملکرد جمشید طالبی در گیلان نیز رضایت کامل دارد! زیرا یک وعده داشتن برق هم برای مردم باید کافی باشد و نیاز نیست هم زمان روشن بودن هوا برق داشته باشند و هم در هنگام تاریخی آسمان.

بر همین اساس در راستای عملکرد فوق العاده شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان که فریاد همگان را درآورده بود، تابستان ۹۸ نیز بر همان منوال طی خواهد شد تا مردم علاوه بر همزاد پنداری با مردم چین برای کمتر خوردن و کمتر پوشیدن با زاغه نشین های هندی، پاکستانی، عراقی و افغانی نیز در نداشتن برق همدردی داشته باشند و عمق مشکلات این عزیزان را به خوبی درک کنند.

هرجه که هست شأن مردم گیلان چنین مدیریتی نیست و قطعی و نوسانات شدید برق سبب بروز مشکلات جدی برای شهروندان شده است که انتظار می رود این موضوع هرچه سریع تر بر طرف شود.