تایید ابراز علاقه ناپولی برای جذب جهانبخش

تایید ابراز علاقه ناپولی برای جذب جهانبخش

به نظر می‌رسد باشگاه ناپولی قصدی جدی برای جذب علیرضا جهانبخش دارد.

به گزارش رشت۲۰،  به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، علیرضا جهانبخش، هافبک ۲۴ ساله از سال ۲۰۱۳ در فوتبال هلند فعالیت می‌کند و در این مدت برای تیم‌های نایمخن و آلکمار بازی کرده است. جهانبخش در این فصل فوق‌العاده‌ خوب ظاهر شد و توانست ۲۱ گل به ثمر برساند.

57655857 300x200 - تایید ابراز علاقه ناپولی برای جذب جهانبخش

امیر هاشمی، مدیر برنامه‌های علیرضا جهانبخش در این باره به سایت فوتبال ایتالیا گفت‌: جهانبخش در پست هافبک راست بازی می‌کند ولی می‌تواند در هر دو جناح برای تیمش بازی کند. در دریبل و پاس او در سطح بسیار بالایی قرار دارد. سوای بر همه اینها او یک گلزن بسیار خوبی هم هست. من الان نمی‌توانم چیزی را به صورت رسمی تایید کنم ولی می‌دانم که ناپولی ابراز تمایل کرده و مدتی است که جهانبخش را زیر نظر داشته است. بیش از اینها نمی‌توانم توضیح دهم. فقط می‌توانم این را بگویم که چند تن از مدیر برنامه‌های باشگاه ناپولی برای دیدن بازی جهانبخش به هلند هم آمدند.

هاشمی در پایان گفت‌: جهانبخش بازیکن بسیار جاه طلبی است و برای او خیلی مهم است که در تیم جدیدی هم که می‌رود بازیکن مهمی باشد. ناپولی باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگی در اختیار دارد و پوشیدن پیراهن این تیم قطعا ارزشمند خواهد بود.

همچنین رافائل اوریما خبرنگار نزدیک به باشگاه ناپولی گفت: وضعیت نقل و انتقالات باشگاه تا زمان مشخص نشدن سرمربی تیم مبهم خواهد بود. باید ببینیم مائوریسیو ساری در تیم می ماند یا به تیم دیگری خواهد رفت چون نقل و انتقالات با نظر سرمربی خواهد بود. درباره جذب علیرضا جهانبخش، این بازیکن مدنظر ناپولی است تا در صورت جدایی کایخون، جایگزین بازیکن اسپانیایی شود.

انتهای پیام