تحت تاثیر جوسازی‌ها در برخورد با مفسدان اقتصادی قرار نمی‌گیریم

تحت تاثیر جوسازی‌ها در برخورد با مفسدان اقتصادی قرار نمی‌گیریم

به گزارش رشت۲۰، احمد سیاوش‌پور عصر امروز در حاشیه افتتاح طرح توسعه دادگستری شهرستان مرزی آستارا در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان و متخلفان دولتی بدون ملاحظه و طبق قانون برخورد می‌کند.

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: سال گذشته طبق گزارشات رسیده از دستگاه‌های نظارتی،‌ پرونده‌هایی تشکیل شد که نشان از تخلفاتی در بین مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی استان داشت که پس از رسیدگی منجر به صدور حکم و کیفرخواست شد و برخی از آنها نیز در حال بررسی است.

سیاوش‌پور با بیان اینکه قوه قضاییه در مبارزه با مفاسد اقتصادی عزم خود را جزم کرده است تصریح کرد: دستگاه قضایی به‌هیچ عنوان تحت تاثیر حاشیه‌ها و جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرد و با قاطعیت روند برخورد با متخلفان را ادامه می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی در مبارزه با متخلفان دستگاه‌های دولتی هیجان‌زده عمل نمی‌کند تصریح کرد: توصیه قوه قضائیه بر این است که همه در مسیر قانون حرکت کنند و قانون را سرلوحه کارهای خود قرار دهند زیرا این اتفاقات برای مردم و نظام هزینه‌هایی را به‌دنبال خواهد داشت.

سیاوش‌پور در پاسخ به این سئوال که چه نمره‌ای به عملکرد قضات دادگستری‌های استان گیلان می‌دهید پاسخ داد: خوشبختانه قضات دادگستری‌های استان گیلان با تمام توان خود مشغول خدمت هستند که البته طرف محکوم از عملکرد قضات رضایتمندی خود را اعلام نمی‌دارد.

وی با بیان اینکه مجموعه دادگستری‌های استان گیلان به لحاظ شرایط کاری با سایر دستگاه‌های اجرایی تفاوت دارد افزود: به هرحال ما هرچه در توان داریم در راستای خدمت‌رسانی به مردم انجام می‌دهیم و امیدواریم با تلاش بی‌وقفه خود رضایتمندی مردم ولایتمدار و شریف استان گیلان را جلب کنیم.