تحویل ۷۷درصد از مسکن مهر گیلان

تحویل ۷۷درصد از مسکن مهر گیلان

چهارمین جلسه شورای مسکن با هدف تصمیم‌گیری و بهبود فرآیند زیر ساختهای مسکن مهر در استان گیلان برگزار شد.

5350264 253 - تحویل 77درصد از مسکن مهر گیلان

مسئول روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان  اعلام کرد : در این جلسه که با حضور شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان ، مدیرکل راه و شهرسازی  و سایر مدیران کل عضو شورای مسکن استان برگزار شد، ارتقاء خدمات زیر ساختی مسکن مهر و ادامه فرایند آن مورد بررسی قرار گرفت.
راکعی در ادامه اظهار داشت:  شعبانپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان  در چهارمین جلسه شورای مسکن استان گیلان با اشاره به اینکه حدود ۷۷درصد مسکن مهر استان گیلان به پایان رسیده و این شاخص از شاخص میانگین کشوری هم بالاتر است افزود : از همه مدیران و اعضای شورای مسکن میخواهم مشکلات مسکن مهر را بعنوان کارهای روزمره خود بدانند تا هر چه سریعتر مشکلات مردم در این زمینه به اتمام برسد.
در ادامه علي خاوري مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به وضعيت سايت مسكن مهر اين استان اعلام كرد: گيلان در مجموع شهرهای پایین ۲۵ هزار و بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت ، دارای۷۴۶۵۱ واحد مسكن مهر  است كه تا كنون ۶۰۴۷۴ واحد به اتمام رسیده و ۱۴۱۷۷ واحد آن باقیمانده است.
5350265 181 - تحویل 77درصد از مسکن مهر گیلان
وی با اعلام اینکه از این تعداد حدود ۳۱۴۵ واحد متولی آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ۱۱۰۳۲ واحد دیگر مربوط به اداره کل راه و شهرسازی میباشد که بسیاری از آنها به صورت خود مالک میباشد و پیشرفت آن روند رو به جلو دارد..
مدیرکل راه و شهرسازی با انتقاد از اینکه بعضی از مصوبات شورای مسکن استان به طوری جدی اجرا نمی شود یا ناقص اجرا می شود خاطرنشان کرد که مدیران این مسئله را جدی بگیرند چرا که مصوبات جلسه شورای مسکن استان لازم الاجراست.
خاوری در پایان ضمن تشکر از همکاری همه دستگاههای متولی در توسعه زیرساختهای مسکن مهر، خواستار تلاش بسیجی وار و جهادگونه و اهتمام ویژه جهت رفع مشکلات و تسریع در بهره برداری از واحد های مسکونی طرح مسکن مهر استان گیلان شد.

5350264 253 - تحویل 77درصد از مسکن مهر گیلان