تدفین شهدای گمنام به شهر رشت عزت دوباره داد

تدفین شهدای گمنام به شهر رشت عزت دوباره داد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: تدفینشهدای گمنام در مسکن مهر به این شهرک و شهر رشت عزت دوباره داد.
81388684_91336524fcffd

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت , حجت الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری عصر امروز در مراسم سومین روز درگذشتشهدای گمنام که در مسجد صاحب زمان(عج) مسکن مهر رشت برگزار شد اظهار داشت: خدا در قرآن کریم بالاترین مقام را در وصف شهید بیان می کند و شهید بالاترین جایگاه را دارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه همه موجودات دنیا برای بقای خود تلاش می کنند تصریح کرد: شهید برای نجات انسان ها تلاش می کند و جان خود را به خطر می اندازد.
تسخیری با بیان اینکه شهید هرگز نمی میرد بیان داشت: خداوند در قرآن می فرماید کسانی را که در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید؛ آن ها زنده اند و نزد خدای خود روزی می گیرند.
وی با بیان اینکه شهدا در بین ما زندگی می کنند اما ما نمی توانیم شهدا را درک و لمس کنیم و شهید یکی از صفات خدا است و همیشه حاضر است افزود: شهدا مسیری را طی کردند که یک عارف سال ها برای رسیدن باید آن را طی می کرد و شهدا رنگ خدایی گرفته اند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید حاجت خود را از شهدا بخواهیم تاکید کرد: کسی که رنگ خدا به خود بگیرد هرگز نمی میرد وشهید همیشه حاضر است.
تسخیری با اشاره به اینکه ما مدیون شهدا هستیم خاطرنشان کرد: تدفین شهدای گمنام در مسکن مهر بهاین شهرک و شهر رشت عزت دوباره داد.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا و اسرا صبر و انتظار زیادی را کشیدند اظهار داشت: ما نمی توانیم شهدا و خانواده های آن ها را درک کنیم و لحظه ای جای آن ها باشیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه هنوز پدران و مادران شهدا چشم انتظار فرزندانشان برای بازگشت هستند گفت: مادر …