ترافیک سنگین در جاده مهران/باران در محورهای سه استان شمالی و شرقی گزارش پلیس راه؛

ترافیک سنگین در جاده مهران/باران در محورهای سه استان شمالی و شرقی

رئیس پلیس مرکز کنترل راه های کشور با اعلام ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مرز مهران، گفت: در حال حاضر در استان های گیلان خراسان شمالی و گلستان شاهد بارش باران هستیم.

2203751 - ترافیک سنگین در جاده مهران/باران در محورهای سه استان شمالی و شرقی

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مهر، سرهنگ نادر رحمانی اظهار داشت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم‌ اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج – قزوین از پل استاندارد تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج‌ – تهران از پل فردیس تا پل کلاک، ترافیک نیمه سنگین و در استان ایلام محور ایلام – مهران ترافیک پر حجم و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در استان گیلان محور آستارا بارش پراکنده باران و در استان‌های خراسان شمالی محور شیروان – فاروج و گیلان محورهای رشت – لاهیجان، رشت – قزوین و رشت – انزلی مه‌گرفتگی و کاهش دید و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی افزود: محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر ۱۳ تا ۱۹ از روز شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۷ تا ۱۷ و چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۲ به دلیل عملیات روکش آسفالت، تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می‌شود.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، گفت: کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ- شاهرود و شمشک – دیزین تا اطلاع ثانوی مسدود است.