تردد در محدوده گردنه کوهین ، دیلمان و حیران با زنجیرچرخ امکانپذیراست

تردد در محدوده گردنه کوهین ، دیلمان و حیران با زنجیرچرخ امکانپذیراست

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: به علت بارش برف ، تردد در محورهای رشت- قزوین (محدوده گردنه کوهین) ، دیلمان و آستارا- اردبیل (در گردنه حیران) با زنجیرچرخ امکانپذیر است.

index 19 - تردد در محدوده گردنه کوهین ، دیلمان و حیران با زنجیرچرخ امکانپذیراست

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خوبان، سرهنگ حسین محمدپور عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:به همراه داشتن زنجیرچرخ برای تردد در دیگر محورهای کوهستانی استان نیز الزامی است.

وی با اشاره به بارش باران در محورهای جلگه ای استان اظهار کرد: بدلیل بارش باران ، جاده های استان لغزنده و دید افقی کم است؛ از اینرو رانندگان بایستی بیش از پیش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
وی تصریح کرد: رانندگان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی ، توجه به جلو، رعایت سرعت مطمئنه ، رعایت فاصله طولی مناسب و پرهیز از تعجیل در رانندگی ترددی ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.
اداره کل هواشناسی گیلان کاهش دما، بارندگی و وزش باد در استان را طی هفته پیش رو پیش بینی کرده است.

**
مامور پلیس راه فومنات براثر سانحه رانندگی عصر امروز به دیار باقی شتافت
سرهنگ محمدپور در ادامه به تصادف یکی از ماموران پلیس راه فومنات در محور صومعه سرا به ضیابر اشاره و بیان کرد: متاسفانه این مامور پلیس راه محور شفت به فومن پس از چندروز ،به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
وی با شرح جزئیات این حادثه گفت: یکی از ماموران پلیس راه استان غروب سوم بهمن ماه در محور صومعه سرا- کلید بر در حین انجام وظیفه به علت بی احتیاطی راننده یک خودروی پراید دچار حادثه شده و به بیمارستان منتقل شد.
وی اظهار کرد: این مامور پلیس راه که به علت شدت آسیب وارده به ناحیه سردچار مصدومیت زیاد شده بود، ابتدا به بیمارستان صومعه سرا و سپس به بیمارستان رشت منتقل شد، اما متاسفانه پس از چند روز درکما بودن به دیار باقی شتافت.
سرهنگ محمد پور علت وقوع تصادف این پلیس را نقص فنی خودروی پراید از نظر روشنایی و دید راننده اعلام کرد.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان تاکید کرد رانندگان قبل از حرکت در جاده های استان به ایمنی و نداشتن نقص فنی خودروی خود مطمئن شوند.