ترکیب کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر رشت چه خواهد بود؟!

ترکیب کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر رشت چه خواهد بود؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شنیده‌ها از ساختمان حاج میرزا خلیل رفیع حکایت از آن دارد که اولین دوشنبه پس از تعطیلات عید قربان، تکلیف پنج کمیسیون تخصصی شورای شهر رشت مشخص خواهد شد.

گفته می‌شود محمدحسن عاقل منش به‌عنوان گزینه اول کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای پنجم رشت در سال دوم خواهد بود و فاطمه شیرزاد گزینه دوم تصدی بر این کمیسیون خواهد بود.

همچنین شنیده‌شده است که در سال دوم شورا نیز رضا رسولی که تمایل بسیاری به ثبات در عملکرد دارد بازهم در کمیسیون عمران حضور خواهد داشت. این در شرایطی است که رسولی در چهار سال عمر شورای چهارم تنها در کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک حضور داشت.

در خصوص کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی به نظرمی رسد فرهام زاهد با یک رقیب جدی مواجه است و او حجت جذب است! به نظر می‌رسد جذب با حضور در این کمیسیون مسیر سال آخر شورای چهارم را ادامه دهد.

از ساختمان شورای شهر رشت اما شنیده می‌شود گزینه نخست شورانشینان برای کمیسیون بهداشت، ریاست مجدد فاطمه شیرزاد بر این سمت است و گزینه دوم نیز بهراد ذاکری است. به نظر می‌رسد نوع چینش کمیسیون‌های تخصصی شورا به‌گونه‌ای باشد که نهایتاً با حضور بهراد ذاکری در شورا حداقل در یکی از کمیسیون‌های تخصصی تغییراتی ایجاد شود.

شنیده‌شده است که در کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک تغییراتی رخ خواهد داد و احتمالاً فرد دیگری بجای اسماعیل حاجی پور ریاست این کمیسیون را بر عهده خواهد گرفت.