تشریح برنامه های سازمان فرهنگی،ورزشی شهرداری رشت به مناسبت عید سعید غدیر خم

به گزارش رشت۲۰؛ به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت برنامه های متنوع فرهنگی – هنری شاد و بانشاط را برای نشان دادن ارادت قلبی خود به مولای متقیان حضرت علی(ع) و همچنین خاندان اهل بیت با بهره گیری از هنرمندان متعهد شهر رشت در دستور کار قرار داد.

برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت این عید بزرگ با محوریت ایجاد نشاط اجتماعی با استفاده از هنرمندان شهر رشت و استان گیلان انجام شده است.

روز یکشنبه ی گذشته جشن بزرگ بیعت شیرزنان با امام علی(ع) با همخوانی و دف نوازی بانوان هنرمند گیلان در تالار اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان ویژه بانوان به وسیله این سازمان با همکاری پاتوق فرهنگی، هنری و اجتماعی بسیج برگزار نمود

روز سه شنبه ی هم برنامه ی تماشاخانه ی روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر با مولودی خوانی و حضور هنرمندان همراه بود.

همزمان با فرا رسیدن شب عید غدیر خم جشن بزرگ عید غدیر با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و شاد با حضور مردم و مدیران شهری امشب (چهارشنبه)در مسکن مهر رشت برگزار می شود.

همچنین به میمنت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم اعضای شورای اسلامی شهر رشت، مدیران شهرداری با همراهی هنرمندان شهرباران در بازدید از آسایشگاه معلولین و سالمندان تلاش می کنند تا در این عید خجسته لحظاتی به یاد ماندنی برای سالمندان و بستری شدگان آسایشگاه فراهم آورند.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تلاش نموده همچنین با انتشار پوستر، فضاسازی و ایجاد ارتباط با رسانه های گروهی در زمینه ی اطلاع رسانی برنامه ها و بهره گیری از ظرفیت رسانه ها نیز اقدامات لازم را انجام دهد.