تصاویر و ویدئو | جنجال حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ | سارا و نیکا چه واکنشی نشان دادند؟

تصاویر و ویدئو | جنجال حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ | سارا و نیکا چه واکنشی نشان دادند؟

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از همشهری، اخیرا اخباری از آغاز پیش‌تولید سری جدید سریال پایتخت منتشر شده و زمزمه‌هایی از تغییر و تحولاتی در پایتخت ۷ به گوش رسیده است. گفته می‌شود «سارا و نیکا» دو شخصیت همیشگی این سریال در سری جدید حضور ندارند.

و نیکا - تصاویر و ویدئو | جنجال حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ | سارا و نیکا چه واکنشی نشان دادند؟

هرچند این خبر به طور رسمی تایید نشده است، اما بازتاب فراوانی داشته و حتی سارا و نیکا فرقانی به این خبر واکنش نشان دادند و آن را تایید کردند. آن‌ها گفته‌اند که از این سریال حذف شده‌اند اما برایشان باورکردنی نیست.

در رسانه‌ها گفته می‌شود دلیل حذف سارا و نیکا حواشی چند وقت اخیر آن‌ها در فضای مجازی است، با این حال این دو بازیگر گفته‌اند از دلیل حذف خود بی‌اطلاع‌اند.

حذف سارا و نیکا با واکنش بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش روبه‌رو شد. او در اینستاگرام خود نوشت: «سارا و نیکا فرزند پایتخت هستند. باهاش بزرگ شدن و هیچ وقت ادعایی نداشتن و فقط تلاش کردن در روزهای سخت و طاقت‌فرسای فیلم برداری وظیفه شونو انجام بدن … مثل خود من که طرفدار پایتخت بودم و باهاش رشد کردم. پایتخت مثل یک خانواده‌ای ِکه همیشه پشت همدیگه بودن و هستن… در غم و شادی، سختی و آسونی، بالا و پایین شدن روزگار. پس زیبا نیست جدا شدن از خانواده. از همه مسیٔولین محترم که دلیل موفقیت و محبوبیت پایتخت رو نشون دادن تحکم خانواده و همدلی و بخشش میدونن درخواست میکنم فرصت جمع شدن در کنار هم رو به وجود بیارن باشد در این روزها تلاش کنیم که دوباره لحظه‌ای هموطنان مونو شاد کنیم.»

4526531 - تصاویر و ویدئو | جنجال حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ | سارا و نیکا چه واکنشی نشان دادند؟

به گزارش فرارو، چندی پیش خبری درباره توافق مدیران تلویزیون با سازندگان سریال «پایتخت» و آغاز پیش‌تولید فصل هفتم سریال منتشر شد، اما خبرهایی که در روزهای اخیر درباره جدایی بعضی از عوامل مجموعه از این پروژه رسیده، احتمال آماده شدن «پایتخت ۷» ویژه نوروز ۱۴۰۰ را کم کرده است.

مهران احمدی نیز به این موضوع واکنش نشان داد و در اینستاگرام خود نوشت: «این دو تا دختر گناه دارن، انقدر بهشون بی احترامی نکنین بیخود قضاوتشون نکنین، شاید اگه شما در شرایط زندگی اونا بودین اشتباهات بزرگتری میکردین. اونا نوجوون هستند گیرم اشتباهاتی ازشون سر زد یعنی هیچکدوم از ما ها اشتباه نمیکنیم. اینا نوجوان های مملکتمون هستند بخدا عین ناموس خودمون باید بهشون نگاه بشه

اینا هم برای پایتخت زحمت کشیدن، سرما، گرما، شب بیداری سر صحنه، تو بیابون، گرسنگی،… پایتخت کار سخت و پر زحمتیه این دو تا نوجوون که هیچ وقت ادعای بازیگری نداشتن فقط کارایی که ازشون خواسته شده رو سعی کردن به بهترین نحو انجام بدن. و متاسفم برای همه ماهایی که اینجوری دل دو تا دختر نوجوون رو میشکنیم و بخاطر اشتباهاتی که شاید زیاد هم مقصرش خودشون نیستند انقدر مورد بی احترامی وبی انصافی قرار میدیم. دین ما و مرام ما همیشه به رسم قلندری و محبت و گذشت بوده، نه انتقام و تنبیه و بی معرفتی. انشالله که هممون عاقبت به خیر بشیم.

پیوست: سازندگان محترم پایتخت انشالله که موفق باشید!!!!»

4526535 - تصاویر و ویدئو | جنجال حذف سارا و نیکا از پایتخت ۷ | سارا و نیکا چه واکنشی نشان دادند؟

پس از مهران احمدی، آرش عباسی نویسنده فصل هفتم سریال هم با انتشار پستی در اینستاگرامش از قطع همکاری خود با این پروژه خبر داده است. از سوی دیگر احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو نیز برای ساخت فیلم دیگری قرارداد دارد.