تغییر احتمالی در فرمانداری لاهیجان ؟! لاهیجان ، رضوانشهر نیست! شنیده های موثق از تغییر احتمالی در فرمانداری شهرستان لاهیجان حکایت دارد.

تغییر احتمالی در فرمانداری لاهیجان ؟! لاهیجان ، رضوانشهر نیست!

به گزارش رشت۲۰، در ادامه روند انتصابات اخیر مدیران اجرایی دولت در استان گیلان و احتمال قرار گرفتن لاهیجان در لیست این تغییرات ، از عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهر به عنوان اصلی ترین گزینه ی فرمانداری شهرستان لاهیجان نام برده می شود‌.

حسنی پور که پیش از سمت فعلی خود ، مدیر کل امور روستایی استانداری گیلان بوده بواسطه ی عملکرد ضعیف مدیریتی اش توسط نجفی استاندار سابق برکنار اما با حمایت معاونت سیاسی وقت ، فرماندار رضوانشهر شد ‌.

شهرستانی هرچند با وسعت کم اما کاملا سیاسی و در عین حال بهره مند از وجود اهل تسنن و دیگر اقلیت های مذهبی .

برخی سیاسیون، علت اصلی حمایت احمدی پور از وی برای تصدی سمت فرمانداری لاهیجان را در راستای آماده سازی فضای مناسب، جهت حضور این چهره سیاسی اصولگرا در انتخابات مجلس آتی تلقی می کنند ‌‌.

 

در این میان ، سکوت اکثریت احزاب اصلاح طلب و حامی دولت لاهیجان نشان از عدم همراهی ایشان در رابطه با این تغییر دارد .

از طرفی بررسی عملکرد فرماندار رضوانشهر در حوزه ی سیاسی و اجرایی خود حاکی از عدم همراهی با حامیان دولت و گلایه اصلاح طلبان این شهرستان از نحوه ی تعاملات ایشان با احزاب و چهره های شاخص این شهرستان است

 

حال چگونه می توان انتظار داشت با توجه به موارد فوق و ویژگی های منحصر به فرد لاهیجان ، چنین انتصابی را به فال نیک گرفته و انجام آن را زمینه ساز تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید و دستورات موکد استاندار معزز گیلان ، حول محور سیاسی ، اجتماعی و عمرانی در این حوزه دانست؟

 

لذا انتظار می رود ، افراد ، پیش از رایزنی های متعدد برای ارتقاء جایگاه و موقعیت سیاسی ، خدمت گذاری و جلب رضایت مردم حوزه ی اجرایی خود را در اولویت قرار دهند .

 

جناب حسنی پور

با توجه به موارد فوق و دغدغه کلیه احزاب و جناح های سیاسی در لاهیجان ، بدور از هر گرایشی

مجددا خدمت حضرتعالی عارض می شویم :

لاهیجان ، رضوانشهر نیست!