تغییر کاربری از بخشدار به چتردار/ کاش مجلس علاوه بر دنا پلاس و وام و واکسن آنفولانزا، چتر هندزفری نیز به نمایندگان بدهد!

تغییر کاربری از بخشدار به چتردار/ کاش مجلس علاوه بر دنا پلاس و وام و واکسن آنفولانزا، چتر هندزفری نیز به نمایندگان بدهد!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، انتشار تصاویری از نگه داشتن چتر توسط احمدی بخشدار مرکزی سیاهکل برای نماینده لاهیجان، سیاهکل که نماینده معین شهرستان آستانه اشرفیه نیز می باشد در فضای مجازی سوژه شده و مورد بحث قرار گرفت.

هندزفری - تغییر کاربری از بخشدار به چتردار/ کاش مجلس علاوه بر دنا پلاس و وام و واکسن آنفولانزا، چتر هندزفری نیز به نمایندگان بدهد!

موضوع از این قرار است که پس از انتشار این تصاویر و انتقاد از چترداری بخشدار برای نماینده مجلس، روابط عمومی فرمانداری سیاهکل در اقدامی قابل تأمل جوابیه ای را در این خصوص صادر می کند که چتر نگه داشتن برای نماینده مجلس را وظیفه انسانی هر فردی می داند!

متن بخشی از این جوابیه به شرح ذیل است: “گرفتن چتری برای فرد و یا مسئول همراه در این بازدید و برای در امان ماندن از بارش شدید باران ، وظیفه ای انسانی هر فردی می باشد.”

ضمن اینکه چنین جوابیه و پاسخ عجیبی بسیار قابل تامل و تعمق است، باید از مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا علاوه بر پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان وام ضروری، ۲۰۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن، ۲۰ میلیون تومان هزینه های متفرقه، خودروی دنا پلاس، واکسن آنفولانزای بدون نوبت و… یک دستگاه چتر هندزفری نیز برای نمایندگان مجلس تدارک ببینند تا بخشداران در هنگام بارش باران وظیفه انسانی خود ندانند که از بخشدار تغییر کاربری داده و تبدیل به چتر دار شوند!