تلاش بی وقفه “ام الفساد” جهت تخریب منتخب اول رشتوندان… منش و محبوبیت

تلاش بی وقفه “ام الفساد” جهت تخریب منتخب اول رشتوندان…

به گزارش رشت۲۰ ;داستان جنگ خیر و شر از بدو آفرینش بشر تاکنون ادامه دارد و در طول قرن ها همواره این خوبی، زهد و صداقت بوده که در پایان کار، طومار فساد و پلشتی را در هم‌ پیچیده است.

IMG 20191224 235525 710 300x200 - تلاش بی وقفه"ام الفساد" جهت تخریب منتخب اول رشتوندان...

لیکن گویی نقل این روزهای افاضات عده ای باج خواه و بدنام در راستای تخریب محبوبین شهر رشت به داستان سنگ پای قزوین تبدیل شده و هر چقدر این غیربومی های معلوم الحال از مردم این شهر سیلی می خورند همچون سگ هار بیشتر دندان نشان داده و گستاخ تر می شوند.

 

سوال مشخص اینجاست:

چرا مدتی است این افراد که بارها به بزه کاری هایشان در حوزه های مختلف پرداخته شده و فساد اخلاقی خود و خانواده هایشان را احاطه کرده و در این منجلاب غرق هستند تمام تلاش خود را صرف تخریب وجه فردی محبوب و خوشنام با چهار دهه سابقه خدمت همچون دکتر احمد رمضانپور میکنند؟؟؟

در این بین چه اهدافی را دنبال می کنند و آورده آنها از این کنش منحوس چیست؟؟؟

 

پاسخ این سوالات و سوالات مشابه را می توان در یک جمله داد:

دکتر رمضانپور به عنوان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و منتخب اول شورای شهر رشت اهل باج دادن به این زالو صفتان نبوده و نیست و این امر بواسطه کارنامه روشن و عدم وجود حتی یک‌ نقطه ضعف در زندگی شخصی و حرفه ای وی میباشد که رمضانپور را از خیل مدیرانی که سر تعظیم بسوی این جرثومه های فساد خم کرده اند متمایز کرده است.

 

آری دکتر احمد رمضانپور بواسطه خدمات خالصانه و گام برداشتن در راستای منافع عمومی و التزام عمای به اسلام و ارکان نظام و توانایی و نبوغ فردی همواره در سطح ملی مطرح بوده و در این چند دهه نامش هم طراز با شخص اول استان مطرح بوده است لیکن بررسی سبقه وی نشان داده که همیشه پُست و سِمت ها بدنبال انتصاب به وی بوده اند و برای رمضانپور یک اتاق کار و یک صندلی و نیمکت ساده نیز برای خدمت کافیست.

 

منتخب اول و محبوب رشتوندان در صراحت کلام‌ شهره عام و خاص است و بارها و اتفاقا در روزهای اخیر نیز در اظهار نظری مستقیم رهبری را سدی در برابر ایجاد التهاب و تنش معرفی کرد و همواره از دکترین معظم له در برخورد با مسائل، فارغ از جناح بندی های سیاسی حمایت کرده است حال برخی افراد که عملکرد آنها نشان دهنده ذات کثیف و خبیث آنهاست و هیچ قرابتی با نظام و ارزش های انقلاب و رهنمودهای ولی فقیه داشته و التزام آنها تنها به ایجاد مفسده و انجام بزه میباشد با تحریف سخنان وی قصد سواستفاده و تخریب رمضانپور را دارند و با قرائت سلیقه ای از اظهار نظر نماینده ادوار مجلس این شهر باعث تشویش اذهان عمومی در برهه نزدیک به انتخابات می شوند.

 

قابل به ذکر است افرادی که به دلیل حجم و عمق فساد از محل کار و زندگی خود آواره شده و در زادگاه خود نیز به بدنامی مشهورند هیچ گاه موفق نخواهند شد که با نشر اکاذیب و افترا وجه عزیزان این شهر را خدشه دار کنند.