تماس علی کریمی با بازیکنان سپیدرود | متقاضی جدید خرید امتیاز باشگاه سپیدرود هنوز ضمانت اجرایی نداد ادامه بلاتکلیفی در سپیدرود رشت؛

تماس علی کریمی با بازیکنان سپیدرود | متقاضی جدید خرید امتیاز باشگاه سپیدرود هنوز ضمانت اجرایی نداد

به گزارش رشت۲۰ ؛ علی کریمی که به عنوان سرمربی سپیدرود رشت هنوز با این باشگاه قرارداد دارد و امور تسویه حساب او انجام نپذیرفته، تصمیم دارد برنامه‌هایش برای فصل آینده را اعلام کند و از این رو با چند بازیکن سرخپوشان تماس گرفته است.

photo 2018 04 13 20 41 49 300x200 - تماس علی کریمی با بازیکنان سپیدرود | متقاضی جدید خرید امتیاز باشگاه سپیدرود هنوز ضمانت اجرایی نداد

تمرینات این تیم پس از اعلام نادر دست نشان تعطیل شده و او که به عنوان مربی قرارداد امضا کرده بود، قرار است از این تیم جدا شود و باید با مالک باشگاه صحبت کند.

ماجرای واگذاری مالکیت سپیدرود رشت هم با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان روند موفقی داشته و آنها طی روزهای آینده خریدار جدید باشگاه را معرفی می‌کنند تا جواد تن زاده به دوران مسئولیتش پایان بدهد.

متقاضی جدید خرید امتیاز باشگاه سپیدرود هنوز ضمانت اجرایی نداده است

جلسات متعدد با متقاضی خرید باشگاه سپیدرود در حالی برگزار می‌شود، که هنوز هیچ نقطه مشترکی ایجاد نشده و این خریدار مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان گیلان قرار نگرفته است.

این متقاضی حتی هنوز ضمانت اجرایی مورد نظر اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان را ارائه نداده و همچنان مذاکره می‌کند. البته این مذاکرات پیشرفت‌هایی داشته ولی سختگیری‌های اداره کل مانع از آن است تا وی صلاحیت خرید امتیاز این باشگاه را داشته باشد.

سعید علیپور، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در مورد آخرین وضعیت مذاکره با خریدار مربوطه گفت: نه فرصتی به این خریدار دادیم و نه در ۴۸ ساعت آینده مالک جدید معرفی می‌کنیم. فعلا فقط مذاکره انجام شده و هیچ توافقی حاصل نشده است.