تماشای دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری ماهشهر رایگان است

تماشای دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری ماهشهر رایگان است

تماشای دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری ماهشهر رایگان است.

82303960 71164406 - تماشای دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری ماهشهر رایگان است

به گزارش خبر فوری رشت مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان عصر جمعه گفت: تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری ماهشهر در هفته دهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به مصاف هم می روند.
میثم محبوب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقه، عصر روز شنبه ۲۲ آبان ماه در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد و تیم داماش در این بازی میزبان است .
وی اظهار کرد: تماشای این دیدار برای علاقمندان به تیم فوتبال داماش گیلان رایگان است و امیدواریم که طرفداران و مردم ورزشدوست شهرستان رشت با حضور گسترده خود در این دیدار ، از تیم داماش حمایت کنند.
وی ادامه داد: تیم فوتبال داماش گیلان در دیدار برابر شهرداری ماهشهر ، بابک رمضانی پور و مسعود روزبهانی را به دلیل مصدومیت و علیرضا نظیف کار را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.
وی بیان کرد: همچنین قضاوت این دیدار ، بر عهده مجید محمدی خواهد بود که حمید کاوندی و مهرداد نجفی به عنوان کمک داور در این بازی حضور خواهند یافت ، حبیب بیگلر به عنوان داور چهارم و محمدرضا فلاح نیز ناظر این مسابقه هستند.
مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلات خاطرنشان کرد: تا پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم شهرداری ماهشهر با کسب ۱۲ امتیاز در مکان ششم و داماش گیلان با کسب ۱۱ امتیاز در رده نهم جدول گروه خود قرار دارند و تیم داماش در صورت کسب پیروزی برابر تیم شهرداری ماهشهر ، حداقل چند پله در جدول صعود خواهد کرد.
تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس ، صنعت نفت نوین آبادان ، شهرداری ماهشهر ، پتروکیان شوشتر ، شهرداری کاشان ، استقلال آبی (ب) ، شهرداری ارومیه ، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می کنند.